Hello There, Guest! Login Register


OFTICA

#1
Ce s-a întâmplat la Euro cu România
ꟼₚᵣₒ ₈₀₀/ VOSTOK 1Gr/ Hoᴎᴎɘ Ꙅlim //VAᴙio Homɘ //ꙄɘTTɘ WI //ₘₐₙ ₐₜ wₒᵣₖ
 
Reply
#2
Simplu,au luat bataie pentru ca nu au fost in stare sa fuga.Exemplul este handbalul unde nu sunt tampiti ca in fotbal si au inteles ca e nevoie sa inveti de la cel mai bun chiar daca ai fost candva cel mai bun dintre cei mai buni,ceea ce nu e deloc cazul la sportul in care dai cu piciorul in minge.Argumentul ca fotbalul e fotbal este o tampenie,toate sporturile la nivel de mare performanta sunt la fel de grele.Ce sa mai zic de gimnastica unde orice greseala te costa crunt.Desteptii astia trebuiau sa se care imediat.Adica stirile de a doua zi trebuiau sa inceapa cu demisia in bloc a responsabilior, de la nimeni Burleanu pana la Cascheta si fiul tatalui sau ,domnul Oproiu.Cum naiba sa emiti pretentii ,cand tu dupa 20 de minute ai limba de un cot!?Am facut sport de performanta ,nu fotbal , si stiu ca un antrenor priceput care a trecut serios prin Institutul de Educatie Fizica si Sport,stie ce are de facut pentru a selecta,dezvolta calitatile fizice si a calcula la centima forma fizica .Asa ca nu inventeaza smecherii astia apa calda!Si se obtineau performante nu mizerii din astea.Dar aici e vorba de nesimtire crancena.Cat tupeu pot avea!Jucatorii reactionau cu intarziere la pasa,ceva de neainchipuit.Iar gestul de a nu-l convoca pe Budescu,indiferent de starea lui a fost culmea mitocaniei.Te scoate omul din mizerie cand iti tremura sufletul in fata cherhanalei din Feroe si acum ai principii.Marele antrenor a avut jucatori in 1994,asta e adevarul,ei l-au facut mare pe puiut,nu stiu al cui tata e .
LELIT Bianca black V3, Bentwood,Bravo Tools, Vst 18, 20,25.
 
Reply
#3
Or jucat de parca toți or băut cafa de cicoare. Fotbalul românesc e total oftopic pe un forum de cafea bună.
Raul, consumator zilnic de cafea (si de vin rosu!)
Gaggia Classic, Home Vario Mahlkonig, tamper Concept-Art, Filtru Bezzera nepresurizat pt 2 cesti, 14g, 58mm
 
Reply
#4
Naționala de vending Tongue
Dalla Corte Mina + Kit 58mm | M68, M47, Titan, Traveler, Simplicity, Phoenix | Bravo Tools | Europiccola + radiator
 
Reply
#5
[Image: QC2x3BO.jpg]
ꟼₚᵣₒ ₈₀₀/ VOSTOK 1Gr/ Hoᴎᴎɘ Ꙅlim //VAᴙio Homɘ //ꙄɘTTɘ WI //ₘₐₙ ₐₜ wₒᵣₖ
 
Reply
  


Forum Jump:


Browsing: 1 Guest(s)