Hello There, Guest! Login Register


Cumpar portafiltru Lelit 57 mm

#1
Cumpar portafiltru Lelit 57 mm pentru aparat Lelit PL41TEM (normal sau bottomless)...la un pret bun desigur Smile
Lelit PL41TEM, Lelit PL43MM
 
Reply
#2
eu vreau fara fund ....hai sa facem un bussines ti-l dau pe al meu cu fund si tu imi iei unul fara fund si mai iti dau eu diferenta de bani?
rocket giotto timer evoluzione r ,rasnita eureka atom 75s, staresso mirage, tamper panthera gear powered by suncoffee , kinu M 47, WDT tool by panthera&dijon, hario v60, ibric, nivelator mota, BWT filter.

 
 
Reply
#3
Orwo, fain jocul de cuvinte Smile
ECM Synchronika Antracit, Eureka Olympus 75HS, Kinu M47
 
Reply
#4
Culmea, este mai scump cel fara fund Smile
Lelit PL41TEM, Lelit PL43MM
 
Reply
#5
Am un portafiltru nou nout de la sh. Ramas de la Lelitul meu. Cand a fost momentul, mi-am luat d-ala fara fund. Asadar, cel cu 2 cai e de dat. Ce-i drept, sitele le-am folosit la gramada si alternativ, n-am tinut cont care si cum pentru ca sunt identice cele primite la espresor cu cele primite in pachetul portafiltrului fara fund. Fa o oferta. In functie de asta, voi proceda la demararea actiunii de cautare. Nu l-am mai vazut de vre-o 2 ani.  Stiu pe cineva care ar putea sa-i taie fundul, sa-l faca nitel naked.
Lelit PL41TEM + Mahlkonig Vario + Hario Mini Mill +  tamper full inox, prajitor GeneCafe
 
Reply
#6
Ti-am trimis PM
Lelit PL41TEM, Lelit PL43MM
 
Reply
#7
Inca este de actualitate, daca are cineva un portafiltru Lelit 57mm in orice stare, ma intereseaza sa cumpar.
Vreau sa il modific pentru sita vst
Lelit PL41TEM, Lelit PL43MM
 
Reply
#8
(16-04-2017, 14:03)Razvan Wrote: Inca este de actualitate, daca are cineva un portafiltru Lelit 57mm in orice stare, ma intereseaza sa cumpar.
Vreau sa il modific pentru sita vst

Am eu unul, cumparat in decembrie 2016, folosit foarte putin deoarece "lucrez" cu naked.

Astept o propunere decenta pe mp.
ACS Minima, Timemore Sculptor 078s
 
Reply
#9
Am trimis mp
Lelit PL41TEM, Lelit PL43MM
 
Reply
#10
Salutare,

Caut si eu varianta fara fund. Vreau sa va intreb insa, daca se merita sa-l decupez pe cel normal ca sa-l transform in "fara fund"?
Filtroman infocat
V60 | Aeropress | Comandante Trailmaster X25 | Cafflano Krinder (de vanzare)
 
Reply
  


Forum Jump:


Browsing: 1 Guest(s)