Hello There, Guest! Login Register


Poll: Rasnite:
You do not have permission to vote in this poll.
Atom 65
0%
0 0%
DF83
0%
0 0%
Niche 0
0%
0 0%
Total 0 vote(s) 0%
* You voted for this item. [Show Results]

Ce rasnita sa aleg

#1
Question 
Salut colegi! Am un buget de 3500-4000 lei pt alegerea unei rasnite. Vreau sa stiu, voi ce ati alege in acest buget, as avea 3 variante. Ce experianta aveti cu ele? Merita sa astept si sa tintesc mai sus, gen:Atom 75 sau Honne? Multumesc.
BezzeraUnica+CSflowControl |NicheZero|Atom75|FellowOdeV2|Stagg EKG|Orea|Cafec|Origami|AcaiaPyxis|NanoFoamerPRO|ThirdWater
Ex: BellezaBellona| EurekaSD
 
Reply
#2
Timemore Sculptor 78s, pe kickstarter, e o optiune. Honne e alta optiune.
Honne, Wilfa Uniform + SSP, Aergrind, Bezzera Aria
 
Reply
#3
Ai una on demand si doua single dose, ai doua plate cu una conica…ce vrei de la o rasnita?
ACS Minima, Timemore Sculptor 078s
 
Reply
#4
Cred ca asta este cea mai buna varianta, merita sa comand Sculptorul 78 de pe sigmacoffee?
BezzeraUnica+CSflowControl |NicheZero|Atom75|FellowOdeV2|Stagg EKG|Orea|Cafec|Origami|AcaiaPyxis|NanoFoamerPRO|ThirdWater
Ex: BellezaBellona| EurekaSD
 
Reply
#5
Brew sau espresso ? Sculptorul poate fi cea mai buna, dar nu e chiar asa universala, cele cu s in coada sunt de espresso, fara s doar brew.
 
Reply
#6
(22-04-2023, 10:15)renatoa Wrote: Brew sau espresso ? Sculptorul poate fi cea mai buna, dar nu e chiar asa universala, alea cu s in coada sunt de espresso, fara s doar brew.

Doar espresso ma interesează, n-am știut care e faza cu S ul, mulțumesc!
BezzeraUnica+CSflowControl |NicheZero|Atom75|FellowOdeV2|Stagg EKG|Orea|Cafec|Origami|AcaiaPyxis|NanoFoamerPRO|ThirdWater
Ex: BellezaBellona| EurekaSD
 
Reply
  


Forum Jump:


Browsing: 1 Guest(s)