Hello There, Guest! Login Register


Sfat achizitie espressor automat - buget 1500 lei

#43
@ Mr.NiceGuy
Ai scris foarte clar: As dori pareri despre ele, sau daca am alte alternative in acest pret, voi fi bucuros sa le vad.
Ti s-a raspuns la fel de clar, cu propuneri care se incadreaza in bugetul tau. Ti s-a explicat si de ce ti s-au dat acele raspunsuri si de ce nimeni nu ti-a recomandat una din cele doua variante sugerate de tine.
Daca ar veni unu' sa intrere ce masina ieftina sa-si ia:
- Geely CK
- Geely LC
sau alternative in acelasi pret

tu ce i-ai recomanda? Ca eu personal i-as recomanda Logan/Clio. Daca as vrea sa rad de el, i-as resomanda desigur un Geely CK, ca-i mai ochios. Dar numai daca as dori sa rad de el. Daca el intreaba care din cele 2 modele ar fi mai bun inseamna ca e tabula rasa in materie de masini si nu are nimeni chef pe moment sa-i piarda foarte mult timp sa-i explice de ce nu e recomandat sa-si ia nici una din cele 2... dar ii spune politicos ca la banii aia e mai bun un Logan sau un Clio.

Dar tu iti doresti in continuare un Geely, din cate vad. Daca aveai ochi sa citesti, ai fi vazut cel putin 3 recomandari super OK in acest topic, toate incadrandu-se in banii pe care ti-ai propus sa-i cheltui.  Deci afirmatia matale (in alte parti) ca
Quote:au fugit de raspuns ca dracii de tamaie. M-au expediat cat colo, ca vezi doamne, e forum pentru pasionatii de cafea/espresso nu pentru cei care si-au facut din cafea un simplu obicei.
e cam de 2 lei.

Ia-ti oricare din cele doua modele, ca e tot aia. Si te rog sa nu ne mai retii, ca poate avem treaba. Imi pare rau ca mi-am pierdut timpul sa-ti raspund, chiar am avut intentii cat se poate de bune cand am facut-o.
Acasa: Lelit PL41TEM/Mazzer SJ//--//Expobar Brewtus IV/Niche Zero
Deplasare: Kinu M47/Flair Signature PRO
 
Reply
  


Messages In This Thread
RE: Sfat achizitie espressor - buget 1500 lei - by kum - 31-07-2016, 17:58

Forum Jump:


Browsing: 1 Guest(s)