Hello There, Guest! Login Register


Espressor San Marco 85 Sprint profesional

#1
Vand espressor San Marco 85 Sprint, NOU SIGILAT exact ca cel din imagine,adus din Italia pret de lista 2600E.
Pret de dumping 1000E negociabil.


Attached Files Thumbnail(s)
   
 
#2
Conform regulamentului, asteptam o poza reala, ca acest topic sa poata fi activ
#Lelit Bianca V3 Black #EK43S + SSP & Titus carrier #Honne Slim #Kinu Titan
 
 
#3
(15-03-2016, 14:44)Lyvyoo Wrote: Conform regulamentului, asteptam o poza reala, ca acest topic sa poata fi activ

Din pacate espressorul este in cutie sigilat, nu as vrea sa deschid cutia ca sa-i fac o poza, cum procedam in cazul asta?
 
#4
Pozam cutia si eticheta cutiei.
#Lelit Bianca V3 Black #EK43S + SSP & Titus carrier #Honne Slim #Kinu Titan
 
 
#5
(15-03-2016, 18:58)Lyvyoo Wrote: Pozam cutia si eticheta cutiei.

Am atasat o poza mai veche tot de la un espressor San Marco 85S. Cel pe care doresc sa-l vand este nou in cutie sigilat, in cursul zilei voi atasa si poza cutiei si documentele aferente


Attached Files Thumbnail(s)
   
 
#6
(15-03-2016, 19:07)Tabaras Wrote:
(15-03-2016, 18:58)Lyvyoo Wrote: Pozam cutia si eticheta cutiei.

Am atasat o poza mai veche tot de la un espressor San Marco 85S. Cel pe care doresc sa-l vand este nou in cutie sigilat, in cursul zilei voi atasa si poza cutiei si documentele aferente


Attached Files Thumbnail(s)
   
 
#7
900E pentru San Marco 85S nou, sigilat.
 
#8
(23-03-2016, 21:10)Tabaras Wrote: 900E pentru San Marco 85S nou, sigilat.

nu poti aduce si San marco 85e sprint? Daca da, la ce pret? mersi
 
#9
Aparatul este premium , dar nu pentru uz casnic. Prețul este in schimb mai redus decât un aparat pentru acasă , mai ales ca espressorul este nou. Cred ca un Expobar HX costa atât .
Quamar Q13 E, Bezzera Strega
Bodum Bistro French Press, Hario (concediu si la munca)
 
#10
(25-03-2016, 22:28)hurubean_mihai Wrote:
(23-03-2016, 21:10)Tabaras Wrote: 900E pentru San Marco 85S nou, sigilat.

nu poti aduce si San marco 85e sprint? Daca da, la ce pret? mersi

San marco 85e sprint boiler 5 litri 3300e lacare pot sa ofer un discount de 30%, 85s la 900 pe care il vand il am pe stoc si vreau sa scap de el de unde si pretul f mic

(26-03-2016, 09:18)Vladislav Wrote: Aparatul este premium , dar nu pentru uz casnic. Prețul este in schimb mai redus decât un aparat pentru acasă , mai ales ca espressorul este nou. Cred ca un Expobar HX costa atât .
Stiu, dar din pacate am ramas pe stoc cu aceste modele si vreau sa scap de ele ca sa-mi pot recupera banii.Am incercat sa-l pun si aici pe forum in speranta ca cineva il va achizitiona, stiu ca nu este pentru uz casnic aparatul
 
#11
Da, si eu m-am mirat de prețul mic, aparatul fiind nou. Espressoarele La San Marco au o carte de vizita impresionanta, sunt făcută cu componente premium. Am văzut pe net prețul real (adică aparat nou).
Poate deschide cineva o mică cafenea , chiar este o ocazie cum rar întâlnești .
Mult succes !
Quamar Q13 E, Bezzera Strega
Bodum Bistro French Press, Hario (concediu si la munca)
 
#12
Vand Espressor san marco 85 s + rasnita Sm92 ambele la pretul de 800E.
Aparatele au fost aduse de mine personal din Italia, accept orice fel de test/proba etc.
Din cauza ca am mai multe utilaje si nu mai am unde sa le depozitez am ales sa le vand la acest pret foarte mic.

http://www.espressoman.ro/forum/Thread-V...snita-SM92
 
#13
Vandut catre mine contra 3600 ron. Se poate inchide, multumesc.
La Pavoni, Mazzer
 
#14
Te-ai legat direct la stâlp? Big Grin
Profitec Pro 700, Eureka Olympus 75E, GeneCafe CBR 101
 
#15
hehe, cam asa..
nu e pentru uz personal, l-am instalat la un centru cultural ca sa bea o cafea buna si artistii.
La Pavoni, Mazzer
 
  


Forum Jump:


Browsing: 1 Guest(s)