Forumul Espressoman - In cautarea espresso-ului perfect
Lelit 81T - Printable Version

+- Forumul Espressoman - In cautarea espresso-ului perfect (https://www.espressoman.ro/forum)
+-- Forum: Comunitatea de espressomani (https://www.espressoman.ro/forum/Forum-Comunitatea-de-espressomani)
+--- Forum: Marketplace (https://www.espressoman.ro/forum/Forum-Marketplace)
+---- Forum: Tranzactii incheiate (https://www.espressoman.ro/forum/Forum-Tranzactii-incheiate)
+---- Thread: Lelit 81T (/Thread-Lelit-81T)



Lelit 81T - pacala - 24-11-2017

Acum ca a sosit QM67, Lelit 81T e gata de despartire:

[Image: KL01xNa.jpg]

Arata impecabil, folosit in regim casnic, 2-3 cafele pe zi, perfecta stare de functionare.
Cumparat exact acum un an de BlackFriday, are inca un an de garantie. Factura de la importator Lelit.
Insotit de toate accessoriile standard din poza (portafiltru, sita pod, sita single,  sita dubla, sita oarba, tamper plastic, tamper metalic Lelit 57 mm). Adaug perie curatire group si lingura plastic.
Pret 1800 + transport, usor negociabil.

Intr-un anunt separat, vand si upgrade-ul folosit: sita IMS si portafiltru fara fund. Se pot negocia la pachet.


RE: Lelit 81T - kogaion - 24-11-2017

Salut,

Ti-am lasat PM.

Merci.


RE: Lelit 81T - kimi_ro - 24-11-2017

Salut,

Si eu ti-am trimis PM.

Multumesc,


RE: Lelit 81T - Ssbirnau - 26-11-2017

Salutare

Mai e de actualitate anunțul?

Sorin


RE: Lelit 81T - pacala - 27-11-2017

Vandut colegului kogaion la 1900 lei impreuna cu accessoriile din celalalt anunt.
Se poate inchide.