Hello There, Guest! Login Register


vand Gaggia Classic - cadou accesorii

#1
Vand Gaggia Classic achizitionat in aprilie 2015, folosit doar in weekend-uri si doar cu apa plata, cred ca am facut maxim 2 kg de cafea la el.
Aparatul este in perfecta stare de functionare si mai are garantie pana in aprilie 2017. Ofer cadou rasnita Hario Mini Mill achizitionata tot in aprilie 2015, 2 site nepresurizate (una de 7 g, una de 15 g) si o latiera. Motivul pentru care renunt la el este lipsa de timp, il utilizez mult prea rar.
Pretul este de 950 lei pentru espressor + acesoriile mentionate.
 
#2
La acest aparat ai folosit sita oarba ? Intreb pentru ca o vad in poza.
Acum: /Espresso/ ACS Minima DB, Eureka Atom Specialty 65 White; /Brew/ Kinu M47 Phoenix (cuțit pour-over), Hario V60 Ceramic, Hario Drip Kettle Buono 1,2 L, Hario Range Server Glass
Anterior: Gaggia Classic 2015/Gaggia Baby Millenium 2001, Fiorenzato F5 GT 64/Lelit PL043MMI
 
#3
(31-05-2016, 08:11)Gozmin Wrote: La acest aparat ai folosit sita oarba ? Intreb pentru ca o vad in poza.

Si daca ar fi folosit-o care este relevanta ?
Gaggia Classic 2015, Gaggia MDF
 
#4
(31-05-2016, 20:35)mihaih Wrote:
(31-05-2016, 08:11)Gozmin Wrote: La acest aparat ai folosit sita oarba ? Intreb pentru ca o vad in poza.

Si daca ar fi folosit-o care este relevanta ?
Nu am folosit, este printre sitele cu care vine aparatul echipat, este inutila pentru modelul 2015...
 
#5
(31-05-2016, 00:26)Roxana Wrote: Vand Gaggia Classic achizitionat in aprilie 2015, folosit doar in weekend-uri si doar cu apa plata, cred ca am facut maxim 2 kg de cafea la el.
Aparatul este in perfecta stare de functionare si mai are garantie pana in aprilie 2017. Ofer cadou rasnita Hario Mini Mill achizitionata tot in aprilie 2015, 2 site nepresurizate (una de 7 g, una de 15 g) si o latiera. Motivul pentru care renunt la el este lipsa de timp, il utilizez mult prea rar.
Pretul este de 950 lei pentru espressor + acesoriile mentionate.

Update: pret 900 lei
 
#6
Sunt interesat, 0xxxxxxxxx
 
#7
Si eu. Il pot lua dimineata la prima ora! 0xxxxxxxxx
Alin Popescu
Espressor: Lelit Anna PL41TEM | Rasnita: Lelit PL043MMI
 
#8
Se poate inchide, vandut lui radutug.

Multumesc.
 
#9
Primit, aparatul arata si functioneaza foarte bine.
Multumesc
Vibiemme Domobar Picollo, Baratza Sette 270
 
#10
Pret final, cf regulamentului?
#Lelit Bianca V3 Black #EK43S + SSP & Titus carrier #Honne Slim #Kinu Titan
 
 
#11
Am platit 800 lei + transport pentru espressor + accesorii (latiera si sita nepresurizata de 18g)
Vibiemme Domobar Picollo, Baratza Sette 270
 
  


Forum Jump:


Browsing: 1 Guest(s)