Hello There, Guest! Login Register


cumpar rasnita, tamper si site deloghi ec221

#1
Smile 
Sunt nou (de 2 săptămâni) in domeniu si va rog sa îmi vindeți accesoriile necesare pentru un deloghi ec221.b
Nu știu tot ce am nevoie  Big Grin, dar as vrea sa cumpăr:
- râșnita manuala (ex https://www.kfea.ro/rasnita-manuala-hario-skerton)
- site depresurizate pentru un deloghi ec221.b
- poate inca un suport filtru
- si altele de care considerați ca as avea nevoie.

Astept ofert..., va rog sa nu profitati (prea mult  Shy ) de naivitatea mea in domeniu.
Multumesc.
 
Reply
#2
as dori o porlex mini daca are cineva de vanzare... nu foarte obostita totusi...
 
Reply
#3
(29-10-2018, 19:26)alyn91 Wrote: as dori o porlex mini daca are cineva de vanzare... nu foarte obostita totusi...

inca valabil.. nu are nimeni o rasnita manuala de vanzare????
---------------------------------------------------------------------------------------------------------------
DeLoghi EC221.B, în căutare de râșniță și alte accesorii...
 
Reply
#4
Am un Hario Skerton folosit vreun an pt 2 shoturi pe zi si pe urma nefolosit 1 an si ceva(am facut vreo 10 aeropresuri cu el). Te intereseaza?
Echipament actual:Lelit PL92T, Niche Zero
Echipamentul vechi: Lelit PL81T, Gaggia Baby, Saeco Poemia cu PF naked facut la strung, Kinu M47, Lelit PL043MMI, Hario Skerton 
 
Reply
#5
(13-11-2018, 18:24)alyn91 Wrote:
(29-10-2018, 19:26)alyn91 Wrote: as dori o porlex mini daca are cineva de vanzare... nu foarte obostita totusi...

inca valabil.. nu are nimeni o rasnita manuala de vanzare???? 

Daca esti sigur ca iti doresti rasnita din gama porlex / hario, ai aici anunt. Din pacate, anuntul este insotit si de o parere sincera...
https://www.espressoman.ro/forum/Thread-...ill-MSS-1B
La Marzocco GS3, Expobar Brewtus Flow Control, Mazzer Kony E, Mazer Major, Acaia scales, Bravo Tools, Duomo, Kribli
Brew/altele: Baratza Forte BG, Comandante C40 MK3, Kinu M47, Kruve, C. Kompresso, V60, Kalita, Aeropress, French Press
 
Reply
#6

1. Avand increderea ca ai parcurs postarile rwferitoare la ce este si cum se prepara un espresso, ai putut sa-ti dai seama ca rasnita conteaza f mult.
Nu are rost sa-ti iei o rasnita la nivelul aparatului de facut cafea pe care il ai deja. Ia-ti o rasnita mai buna.
Un simplu search iti va dezvalui [. . .]

2. Activeaza-ti mesageria privata (PM)
Filtroman infocat
V60 | Aeropress | Comandante Trailmaster X25 | Cafflano Krinder (de vanzare)
 
Reply
  


Forum Jump:


Browsing: 1 Guest(s)