Hello There, Guest! Login Register

cumpar pompa rotativa

are cineva de vanzare o pompa rotativa fluid  o tech? rotoflow ptr espressor?
[b]rocket giotto timer evoluzione r , cafflano kompresso, tamper panthera gear powered by suncoffee , rasnita Compaq k3 ,  kinu M 47, WDT tool by panthera, hario v60,BWT filter, ibric, nivelator mota.[/b]

Reply
Daca nu au colegii, un pret bun gasesti aici http://www.piese-horeca.ro/pompa-apa-vol...0-l-h-6316

Reply
Am comandat (nu rezist fara cafea) de la cafeaplus.ro cel mai mic preț se poate inchide,mulțumesc mult pentru ajutor.
[b]rocket giotto timer evoluzione r , cafflano kompresso, tamper panthera gear powered by suncoffee , rasnita Compaq k3 ,  kinu M 47, WDT tool by panthera, hario v60,BWT filter, ibric, nivelator mota.[/b]

Reply
(07-04-2020, 20:03)orwo Wrote: Am comandat (nu rezist fara cafea) de la cafeaplus.ro cel mai mic preț se poate inchide,mulțumesc mult pentru ajutor.

Pare ca e modelul cu 215l/ora. Nu este cam mult? Cea pe care o inlocuiesti ce model este?

Reply
Sincer nu stiu, pe descriere a mașinii mele scrie 100l , nu stiu ce efect o sa aiba...
Ma gandesc ca debitul e una, presiunea e alta, vad ce o fi in ceașcă

Reply
A fost un semnal de alarma binevenit, dupa ceva cautari si discutat cu un prof de hidraulica e clar debitul e mult prea mare(de 2.15 ori) si atunci ar trebui modificata turatia motorului... Sau obstructionarea debitului cu jiglere calibrate.. Deci alta pompa.

Reply
Pompa indicata de mine este de 100l si este forma scurta. Cea indicata de tine este forma lunga. Cea de pe espressorul tau este lunga sau scurta?

Reply
@orwo imi poti da o poza cu pompa ta, te rog?
nu se mai invarte? sau ce are?
as putea sa am eu doar ca trebuie sa iei de pe cealata regulatorul de presiune
#Faema E61 Legend #Olympia Cremina 67 #LaPavoni-all models #Aeropress
#Mythos 1 #Niche Zero #Kinu Classic M47

Reply
S-a blocat rulmentul a ajuns apa la el, am schimbat rulmentul dar acum curge, am constatat si o uzura la paleti și corpul unde face presiune..

Ti am trimis pe privat un mesaj

Reply

Forum Jump:

Browsing: 1 Guest(s)