Hello There, Guest! Login Register

cremaperfecta.ro - Site legit?

Salutare,

As vrea sa achizitionez un Lelit Pl162T Bianca si am dat de site-ul cremaperfecta.ro si as vrea sa stiu daca cineva de aici a achizitionat ceva de la ei.
Intreb pentru ca site-ul mi se pare neterminat pe alocuri si nu am gasit review-uri. Pe site zice ca sunt importatori oficiali Lelit,Gaggia si Macap iar la adresa lor apare un service Gaggia din sectorul 2.
Motivul pentru care as vrea sa cumpar de aici si nu din alta parte este pentru ca se poate cumpara in 12 rate cu diferite carduri de cumparaturi (desi magazinul nu apare in lista oficiala de parteneri de la BCR - nu asta ar fi o problema pentru ca sunt sigur ca nu isi updateaza regulat lista).

In alta ordine de idei, cei care detin espressorul sunt multumiti de el?
As vrea ca asta sa fie singurul upgrade pentru urmatorii 3-4 ani. De ce Bianca? Pentru ca mi se pare high quality, este dual boiler si te poti juca foarte usor cu parametrii extractiei.
Momentan detin un Lelit PL41TEM pe care intentionez sa il scot la vanzare si o Eureka Mignon. Big Grin

Reply
E ok
Bezzera  BZ 40 DE HX, cafflano kompresso, tamper panthera gear powered by suncoffee , rasnita Compaq k3 ,  kinu M 47, WDT tool by panthera, hario v60,BWT filter, ibric, nivelator mota.

Reply
Este site-ul importatorului, asa cum au si pe emag marketplace.
 Dar asa cum s-a mai scris, reducerile pentru forum nu se acorda direct pe acele site-uri ci doar trimitand formularul 1, clasic de 10 ani  - https://www.espressoman.ro/reduceri-la-e...i-rasnite/ , formular care ajunge tot la ei, dar confirma ca esti espressoman  , iar in cazul Bianca ai acces la pretul redus de 9400 in loc de 9900.
#Lelit Bianca #EK43S + SSP & Titus carrier #Honne Slim ~ Vacanta: #Kinu + #Kompresso
Past: #Expobar Brewtus IV #Mahlkonig Vario K30 

Reply
(03-02-2019, 17:22)Lyvyoo Wrote: Este site-ul importatorului, asa cum au si pe emag marketplace.
 Dar asa cum s-a mai scris, reducerile pentru forum nu se acorda direct pe acele site-uri ci doar trimitand formularul 1, clasic de 10 ani  - https://www.espressoman.ro/reduceri-la-e...i-rasnite/ , formular care ajunge tot la ei, dar confirma ca esti espressoman  , iar in cazul Bianca ai acces la pretul redus de 9400 in loc de 9900.

Multumesc! Am luat legatura cu ei si mi-au zis ca urmatorul stoc o sa fie la inceputul lunii Martie.

Reply

Forum Jump:

Browsing: 1 Guest(s)