Hello There, Guest! Login Register


Vand tamper autonivelare 58,4mm

#1
Daca v-ati uitat la finala WBC din acest an si v-ati intrebat ce tamper autonivelant foloseste John Gordon, va raspund eu. Se numeste "The Great Leveller" si s-a produs intr-o editie limitata. Aveti ocazia sa puneti mana pe unul.
Pret: 375 lei
Daca achizitionati si statia de tampare Motta din acest anunt, pretul este de 350 lei.

               
Aeropress, V60, Kalita wave, Kinto 01, Hario Syphon, Gabi Master A, Comandante Nitro blade, Hario v1 scale, Acaia Pearl, Acaia Lunar,  Synesso, Mythos 1
 
#2
Colegul Damian are prioritate pt tamper!
Aeropress, V60, Kalita wave, Kinto 01, Hario Syphon, Gabi Master A, Comandante Nitro blade, Hario v1 scale, Acaia Pearl, Acaia Lunar,  Synesso, Mythos 1
 
#3
E dinamometric?
LELIT Bianca black V3, Bentwood,Bravo Tools, Vst 18, 20,25.
 
#4
Mai este disponibil?
LELIT Bianca black V3, Bentwood,Bravo Tools, Vst 18, 20,25.
 
#5
Salut!
Scuze pt raspunsul intarziat, nu are si nu este presetat la o anumita valoare de kg forta. Cursa pistonului e pentru adancimi variate in functie de cantitatea din filtru. Eu nu l-am folosit decat la o singura setare, ma interesa partea de "drept", nu cat de constant apas.
Momentan, colegul Damian the man, si-a aratat interesul, am discutat dar pentru ca nu a apucat sa imi transfere astazi banii ca sa il pot trimite catre cluj, am amanat trimiterea pana saptamana viitoare.
Voi updata acest topic cand voi avea noutati.
Aeropress, V60, Kalita wave, Kinto 01, Hario Syphon, Gabi Master A, Comandante Nitro blade, Hario v1 scale, Acaia Pearl, Acaia Lunar,  Synesso, Mythos 1
 
#6
Ok.
LELIT Bianca black V3, Bentwood,Bravo Tools, Vst 18, 20,25.
 
#7
Salut ma intereseaza pe mine daca mai este valabil. Sunt din Cluj. Pt detalii te rog tel 0749261278
Bugster by Hedone # ACS VOSTOK 2 grups#Bentwood vertical 63# Bravo tools # Kinu m47 simplicity # acaia pearl # Kaleido m2 pro roaster
 
#8
Nu, nu mai este valabil
Aeropress, V60, Kalita wave, Kinto 01, Hario Syphon, Gabi Master A, Comandante Nitro blade, Hario v1 scale, Acaia Pearl, Acaia Lunar,  Synesso, Mythos 1
 
#9
Ok. Multumesc . Am vb cu dl de la suncofee. Am facut o comanda dar ... dureaza ceva timp ...
Bugster by Hedone # ACS VOSTOK 2 grups#Bentwood vertical 63# Bravo tools # Kinu m47 simplicity # acaia pearl # Kaleido m2 pro roaster
 
  


Forum Jump:


Browsing: 1 Guest(s)