Hello There, Guest! Login Register

Vand sita dus si ansamblu OPV - tub PTFE - racord pompa pt Gaggia

Brick 
Acest ansamblu a fost inlocuit in noul Gaggia Classic cu unul mai ieftin, prezent in aproape toate modelele ieftine de Philips/Saeco asa ca poate folosit ca upgrade sau pentru piese de schimb.
Pretul unei valve B0147/A este de aprox 230 lei, deci costul total al upgrade-ului nu stiu daca o sa pice prea bine celor care au achizitionat noul Classic.

Sita este ca noua si se vinde doar impreuna cu componentele mentionate mai sus.

Am si alte piese pe care nu le folosesc precum blocul de butoane, electrovalva, boiler in stare foarte buna, dispersor apa, robinet si teava abur, instalatie electrica, termostate...etc.
Trimiteti-mi un PM daca aveti nevoie de ceva.

Pret kit OPV + sita: 150lei

[Image: Hh2uZnum.jpg] [Image: 5XO47fom.jpg]

EDIT

Intrucat am deja PF naked si filtru, adaug la lista de mai sus si PF-ul original impreuna cu cele doua filtre, in stare buna si ele.
[Image: Bo6Rb7nm.jpg] [Image: nCGcOUlm.jpg]

Portafiltrul va fi modificat si utilizat pe post de termofiltru asa ca se retrage de la vanzare.

Raman celelalte componente la care adaug inca un kit OPV, doua electrovalve cu 3 cai originale, robineti si tevi abur, butoane, boilere dar si alte componente compatibile cu aparatele Gaggia.

Daca tot a inceput curatenia prin marketplace, rog un moderator sa inchida si acest topic.
Inca sunt disponibile maruntaiele pentru Gaggia specificate in postul anterior asa ca ii rog pe cei interesati sa-mi trimita PM.

Forum Jump:

Browsing: 1 Guest(s)