Hello There, Guest! Login Register


Vand rasnita Vario Home Mahlkönig

#1
Vand rasnita Vario Home Mahlkönig cumparata in Noiembrie 2019 de Black Friday pe Espressoman la pretul de 1800 lei, de la caffea.ro.
Am factura si pachetul complet original. Am servisat-o in iulie 2020 la vanzator si recalibrat lamele.
Folosita in regim de 2 duble pe zi, principal pentru espresso, doar cu cafea de specialitate. In jur de 15kg de cafea boabe macinate.
Motiv vanzare upgrade.
Pret 1300 lei

 Idle speed: 1000 rpm
Grinding disc diameter54 mm / 2.12 in
Grinding disc material: Ceramic
Average grinding capacity*: ca. 1.6 g / s
Hopper capacity: ca. 200 g / ca. 0.44 lb
Max. nominal power: 180 W
Dimensions (w x h x d): 13 x 37 x 18 cm
Dimensions of packing (w x h x d): 37 x 60 x 40 cm
Net weight: 4.2 kg
Gross weight: 5.4 kg
Coarse and fine tuning with over 200 grind adjustments
LCD-Display
Coarse and fine tuning with over 200 grind adjustments



[Image: 5SqGX9S.jpg]
[Image: dqfRSzR.jpg]
[Image: BTi4vfr.jpg]
[Image: QqORblB.jpg]
Espresso: Quick Mill QM67 DB // Eureka Mignon Specialita // Vario Home Mahlkönig// cantar V60 drip-scale
Brew: V60 // Aeropress // Cafflano Kompact // Cafflano Kompresso // Cafflano Klassic // Filtru Phin

 
 
#2
Salut. Sunt interesat. 
Ti-am dat PM
 
#3
Salutare.
Eu m-am retras din tranzactie din motive personale, independente de produsul vandut.

Un UP! si multumiri lui Liviu pentru disponibilitate si ajutor. Poate data viitoare  Smile
Succes la vanzare in continuare!
 
#4
Anunt valabil
Espresso: Quick Mill QM67 DB // Eureka Mignon Specialita // Vario Home Mahlkönig// cantar V60 drip-scale
Brew: V60 // Aeropress // Cafflano Kompact // Cafflano Kompresso // Cafflano Klassic // Filtru Phin

 
 
#5
Up. Inca disponibila, includ si o cheie de desfacut lamele.
Espresso: Quick Mill QM67 DB // Eureka Mignon Specialita // Vario Home Mahlkönig// cantar V60 drip-scale
Brew: V60 // Aeropress // Cafflano Kompact // Cafflano Kompresso // Cafflano Klassic // Filtru Phin

 
 
#6
raduxxm ai mesajele private dezactivate, nu iti pot raspunde "raduxxm has private messaging disabled"
Espresso: Quick Mill QM67 DB // Eureka Mignon Specialita // Vario Home Mahlkönig// cantar V60 drip-scale
Brew: V60 // Aeropress // Cafflano Kompact // Cafflano Kompresso // Cafflano Klassic // Filtru Phin

 
 
#7
Rasnita a fost vanduta lui 1naCa. Pretul 1300 lei. Se poate inchide topicul.
Espresso: Quick Mill QM67 DB // Eureka Mignon Specialita // Vario Home Mahlkönig// cantar V60 drip-scale
Brew: V60 // Aeropress // Cafflano Kompact // Cafflano Kompresso // Cafflano Klassic // Filtru Phin

 
 
  


Forum Jump:


Browsing: 1 Guest(s)