Hello There, Guest! Login Register

Vand rasnita Mazzer Kony E

Vand rasnita Mazzer Kony E (dose on demand) shoturi pe contor 2203. Cand apesi butonul de shot dublu se contorizeaza 2 shoturi, deci rasnita a rasnit 2203/2= 1101 x 18 grame= 20 kg cafea aproximativ.

Produsa in 2017 luna martie, folosita din noiembrie 2017 pana in noiembrie 2018= 1 an de utilizare.

Nu mai are garantie, are manual de utilizare si COC.

Nu dispune de Hopper original ci de unul improvizat din inox care gazduieste fara probleme 250 grame boabe.

A fost folosita doar single dose pentru 1 cafea pe zi doar acasa.

Rasnita se afla in Viena, dar poate fi expediata ambalata corespunzator in Ro, sau o pot lasa data viitoare in Ro cand mai trec pe acasa.

PRET: 3700ron discutabil. Se accept si unele schimburi cu diferenta+ bani.  Pt alte informatii nu ezitati sa ma contactati (intrebari, filmulete, poze extra).
[Image: tKW5Iam.jpg][Image: D6cwoDA.jpg][Image: UCFMl7F.jpg][Image: HxhbsyU.jpg][Image: Ql1iWnW.jpg][Image: yLOLDVF.jpg][Image: aXukFqx.jpg][Image: Th4Z1bp.jpg]

Reply
Daca o dai cu cat ai luat-o minus 10%, poate o iau eu
Lelit Bianca + ECM V-Titan 64, Cafflano Kompresso/V60+Kinu M47

Reply
Cel mai ieftin am gasit-o la 6500 ron afara + transport, mai ieftin de atat nu se gaseste si acolo este o promotie redusa de la 9000 ron.

Eu vreau 3700ron negociabil. Mersi de oferta dar ce oferi tu este mult prea putin. 

Lasa-ma sa-ti dau un exemplu, ma plimb pe strada, si gasesc un telefon, asta inseamna ca trebuie sa ti vand acel telefon la 1 leu? Sau castig o masina la un concurs. Sa o vand la 200euro pentru ca nu am dat nimic pe ea? Mentalitatea asta nu functioneaza. Pretul unui produs se calculeaza in functie de starea de uzura, vechime, pretul de nou.

Daca doresti o rasnita mai ieftina ai oricand varianta de a comanda Niche Zero. Spor.

Reply
Ai pm

Reply

Forum Jump:

Browsing: 1 Guest(s)