Hello There, Guest! Login Register


Vand rasnita Kinu M47

#1
Vand rasnita Kinu M47 varianta cu filet (2017  - garantie 10 ani) cumparata direct de la producator. Este in stare foarte buna, utilizata pentru 1-2 cafele/zi (cu perioade de pauze - in care am baut cafea mai mult la lucru), o rasnita exceptionala. Ma despart cu greu de ea, dar vreau sa fac upgrade la o rasnita electrica, si nu-mi permit 2 rasnite si nici nu ma ajuta.
Detin cutia, factura , a se vedea imaginile. 
Pret de vanzare:  699 lei (fix + transport)

[Image: JYK0fJr.jpg][Image: orZAl6i.jpg][Image: glEColC.jpg][Image: m8TUh0T.jpg][Image: Yq0vyu8.jpg]
Rancilio Silvia v3 + PID , Eureka Mignon Specialita 15BL, Tamper Motta 58,4, Milk Jug Pro
 
#2
Curios la ce electrica vei face downgrade ...  Huh Big Grin

Eu mai bine as electrifica un Kinu, daca ma mananca asa rau inconvenientul datului la manivela, decat sa trec pe orice electrica, pur si simplu nu vad nimic comparabil chiar la 3x banii pe care ii iei... adica pana in zona Niche/Sette.
 
#3
Imi poti rezerva? Putem discuta detalii in PM sau tel. Mersi
 
#4
O vreau eu!



Sent from my iPhone using Tapatalk
If it works, don't fix it!!
 
#5
(03-03-2020, 17:07)Levi Wrote: Imi poti rezerva? Putem discuta detalii in PM sau tel. Mersi

Ai PM

rezervata pentru userul Levi
Rancilio Silvia v3 + PID , Eureka Mignon Specialita 15BL, Tamper Motta 58,4, Milk Jug Pro
 
#6
Râșnița asta e bună și ca investiție!  Biggrin
Gaggia Classic 2012 & ARCO 2in1
 
#7
Did u sell it? I'm interested
Kinu m47 Phoenix | V60 | French Press  | Hario Mizudashi 1000ml | Aeropress | Fellow Prismo | Amir 3000g, 0.1g 
 
#8
Rasnita va pleca astazi catre userul Levi (la pretul solicitat).
Rancilio Silvia v3 + PID , Eureka Mignon Specialita 15BL, Tamper Motta 58,4, Milk Jug Pro
 
  


Forum Jump:


Browsing: 1 Guest(s)