Hello There, Guest! Login Register

Vand rasnita Honne

Salut,

Vand rasnita Honne cumparata pe 24.12.2020, este in garantie.

Pret vanzare 5500 RON, ridicare (si proba daca se doreste) din Bucuresti - Sector 1.

[Image: yiRYXAZ.jpg][Image: 9OwScJQ.jpg][Image: tamX6Jy.jpg][Image: OyD17eO.jpg]
Lelit Bianca - Honne - Duomo 8 - Bravo tools - Acaia Lunar

Reply
E varianta cu antiretentie?
Lelit PL162T Bianca + Hedone Honne | Comandante C40 + V60

Reply
Da, am uitat sa precizez.

Pret nou - 5000 RON.

Reply
E varianta care se blochează?
Expobar Brewtus IV, Baratza Sette 270w

Reply
Exemplarul, nu varianta.
Bezzera Unica PID, Hone Slim 2020, Kinu M47
Ex. Lelit PL41E

Reply
Este exemplarul care mi s-a blocat de doua ori, a fost rezolvat in service de fiecare data si cu care nu am mai avut probleme de atunci, turnand boabele putin mai incet, nu toate o data.

Totodata este exemplarul la care m-a nemultumit explicatia producatorului (rasnita nu este pentru boabe light). De aici si motivul vanzarii.

Momentan functioneaza perfect, o pot lasa in teste o saptamana oricarui potential cumparator atata timp cat are vechime pe acest forum.

Reply
Imi exprim libera parere ca, urat din partea producatorului cu raspunsul dat, ceva de genu', iti convine bine, nu ti convine, iarasi bine.

Reply
Nu este o veste nouă faptul că această râșniță nu a fost gândită pentru cafele prăjite ușor.
Lelit PL41LEM + IMS + Ascaso, Bialetti Venus 6, Bialetti Preziosa, Kinu M47 Classic

Reply
Chestia asta cu incapacitatile din ce in ce mai noi si mai evidente ale rasnitei Honne este o chestiune de practica si experienta.Eu schimb permanent cafelele ,si nu pot spune ca acele cafele prajite light imi creeaza probleme de extractie sau gust.Parerea mea si experienta mea. Blush
LELIT Bianca ,Honne,ibric Soy, Bravo Tools, Vst 18, 20,25.

Reply
Oprim offtopic va rog
#Lelit Bianca #EK43S + SSP & Titus carrier #Honne Slim ~ Vacanta: #Kinu + #Kompresso
Past: #Expobar Brewtus IV #Mahlkonig Vario K30 

Reply

Forum Jump:

Browsing: 1 Guest(s)