Hello There, Guest! Login Register


Vand rasnita

#1
Salut,

Vand rasnita Honne cumparata pe 24.12.2020, este in garantie.

Pret vanzare 5500 RON, ridicare (si proba daca se doreste) din Bucuresti - Sector 1.

[Image: yiRYXAZ.jpg][Image: 9OwScJQ.jpg][Image: tamX6Jy.jpg][Image: OyD17eO.jpg]
Lelit Bianca - E65S GBW - Duomo 8 - Bravo tools - Acaia Lunar
 
#2
E varianta cu antiretentie?
Filtroman infocat
V60 | Aeropress | Comandante Trailmaster X25 | Cafflano Krinder (de vanzare)
 
#3
Da, am uitat sa precizez.

Pret nou - 5000 RON.
Lelit Bianca - E65S GBW - Duomo 8 - Bravo tools - Acaia Lunar
 
#4
E varianta care se blochează?
VBM Domobar Super Electronic, Bentwood Vertical, Matrix Shower, 18g VST, Normcore Tamper, Felicita Arc
 
#5
Exemplarul, nu varianta.
Bezzera Unica PID, Hone Slim 2020, Kinu M47
Ex. Lelit PL41E

 
 
#6
Este exemplarul care mi s-a blocat de doua ori, a fost rezolvat in service de fiecare data si cu care nu am mai avut probleme de atunci, turnand boabele putin mai incet, nu toate o data.

Totodata este exemplarul la care m-a nemultumit explicatia producatorului (rasnita nu este pentru boabe light). De aici si motivul vanzarii.

Momentan functioneaza perfect, o pot lasa in teste o saptamana oricarui potential cumparator atata timp cat are vechime pe acest forum.
Lelit Bianca - E65S GBW - Duomo 8 - Bravo tools - Acaia Lunar
 
#7
Imi exprim libera parere ca, urat din partea producatorului cu raspunsul dat, ceva de genu', iti convine bine, nu ti convine, iarasi bine.
 
#8
Nu este o veste nouă faptul că această râșniță nu a fost gândită pentru cafele prăjite ușor.
Lelit PL41LEM + Ascaso, Bialetti Venus 6, Bialetti Preziosa, Kinu M47 Classic
 
#9
Chestia asta cu incapacitatile din ce in ce mai noi si mai evidente ale rasnitei Honne este o chestiune de practica si experienta.Eu schimb permanent cafelele ,si nu pot spune ca acele cafele prajite light imi creeaza probleme de extractie sau gust.Parerea mea si experienta mea. Blush
LELIT Bianca black V3, Bentwood,Bravo Tools, Vst 18, 20,25.
 
#10
Oprim offtopic va rog
#Lelit Bianca V3 Black #EK43S + SSP & Titus carrier #Honne Slim #Kinu Titan
 
 
#11
UP. Pret nou 4500 RON. Rasnita functioneaza perfect, se lasa la teste 1 saptamana oricarui user cu vechime pe forum.
Lelit Bianca - E65S GBW - Duomo 8 - Bravo tools - Acaia Lunar
 
#12
(14-03-2021, 07:09)victoor Wrote: UP. Pret nou 4500 RON. Rasnita functioneaza perfect, se lasa la teste 1 saptamana oricarui user cu vechime pe forum.
Mai ai râșnița? Un Nr de telefon, in privat? Voiam să te întreb mai multe
Dalla Corte Studio, Honne
 
#13
Anuntul inca valabil, am raspuns pe privat.
Lelit Bianca - E65S GBW - Duomo 8 - Bravo tools - Acaia Lunar
 
#14
Salut. Am trimis pm, dar nu am primit răspuns. Verifici dacă ai primit?
VBM Domobar Super Electronic, Bentwood Vertical, Matrix Shower, 18g VST, Normcore Tamper, Felicita Arc
 
#15
Salut, s-a dat rasnita lui paunmadalin89, sorry.
Lelit Bianca - E65S GBW - Duomo 8 - Bravo tools - Acaia Lunar
 
#16
pret final si inchidem
#Lelit Bianca V3 Black #EK43S + SSP & Titus carrier #Honne Slim #Kinu Titan
 
 
#17
4000, din păcate și mie mi se blochează, de fiecare data am deblocat-o dar mai aștept să schimb cafeaua poate asta este cauza, am avut un Blend de la Mabo, fara probleme cu el, RightSide coffee Guatemala mici probleme, Ethiopia Suke Mabo mari probleme 7/10 shoturi cu blocare, doar daca torn boabele ft ft ușor nu se blochează dar necesita măcinătura ft ft fina, in rest gustul este super, pare un tanc, este și ft frumoasa, mulțumesc
Dalla Corte Studio, Honne
 
  


Forum Jump:


Browsing: 1 Guest(s)