Hello There, Guest! Login Register


Vand rasnita Eureka Olympus 75E

#1
Vand rasnita Eureka Olympus 75E, cutite Titanium 75mm, achitizionata in Decembrie 2017 folosita pentru 2-4 espresso pe zi, cutitele originale noi, hopper mic si hopper mare, o vand pentru ca am cumparat rasnita Honne Hedonne.
Pret vanzare 2900 lei.
[Image: 0sTJHV4.jpg][Image: keVXFRK.jpg][Image: V9TplOQ.jpg]
 
#2
(13-08-2020, 16:22)firehawk Wrote: Vand rasnita Eureka Olympus 75E, cutite Titanium 75mm, achitizionata in Decembrie 2017 folosita pentru 2-4 espresso pe zi, cutitele originale noi, hopper mic si hopper mare, o vand pentru ca am cumparat rasnita Honne Hedonne.
Pret vanzare 2900 lei.
[Image: 0sTJHV4.jpg][Image: keVXFRK.jpg][Image: V9TplOQ.jpg]

Salut,
in 2017 ai luat-o noua?
Cutitele originale cum de sunt noi, nu le-ai folosit?
Cu cele din titanium cam cat ai rasnitat? Cat mai duc?
Defectiuni a avut in acest timp?

Multumesc
Home: La Marzocco Linea Micra, Niche Zero
Past: Lelit Anita PL042EMI, Lelit Elizabeth, Eureka Atom Specialty 65E, Kinu M47 Phenix, Lelit PL162T Bianca
 
#3
Salut, o am de noua, cumparata prin intermediul discountului espressoman la pachet cu cutitele titanium, de asta cele originale sunt nefolosite, au rasnit aproximativ 1,5 kg / luna, nu am avut probleme cu ea, curatarea e simpla si nu necesita cunostinte prea avansate.
 
#4
Cu cele din titanium cam cat ai rasnitat? Cat mai duc?

Cam cata cafea ai rasnitat cu ea?
Home: La Marzocco Linea Micra, Niche Zero
Past: Lelit Anita PL042EMI, Lelit Elizabeth, Eureka Atom Specialty 65E, Kinu M47 Phenix, Lelit PL162T Bianca
 
#5
Au rasnit undeva la 50kg, din ce am citit durata lor de viata e 1500 kg.
 
#6
Ai pm
 
#7
ti-am trimis pm
Home: La Marzocco Linea Micra, Niche Zero
Past: Lelit Anita PL042EMI, Lelit Elizabeth, Eureka Atom Specialty 65E, Kinu M47 Phenix, Lelit PL162T Bianca
 
#8
Se poate inchide, vandut userului r1r2000, pret 2700 lei.
Multumesc!
 
#9
(23-08-2020, 10:05)firehawk Wrote: Se poate inchide, vandut userului r1r2000, pret 2700 lei.
Multumesc!

Impachetata excelent , a ajuns in perfecta stare. Am reusit sa o blochez la inceput dar acum e excelenta pentru mine.

Multumesc
 
  


Forum Jump:


Browsing: 1 Guest(s)