Hello There, Guest! Login Register


Vand rasnita Bezzera BB005TM

#1
Vand de urgenta rasnita electrica cu urmatoarele specificatii:

Capacitate de măcinare 4 kg/h
Capacitate pâlnie 250 gr
Reglare măcinare Stepless
Sistem de măcinare Discuri conice
Diametrul discului de măcinare 48 mm
Tensiune de alimentare / Frecventa 220-240V / 50-60Hz
Putere 100 watt
Rotaţii pe minut 900 rpm
Lungime 130 mm
Inălţime 400 mm
Adâncime 260 mm
Greutate netă 4 kg
Greutate brută 5,5 kg

Rasnita se afla inca in garantie, are o vechime de 6 luni, in stare foarte buna. O vand pentru ca am nevoie de bani pt upgrade, am rezervat deja ceva.

PRET: 750 ron/ contact: 0.7.7.0.3.6.5.8.2.1 Denis

[Image: pFgET3h.jpg]
 
#2
Este varianta cu temporizator?
Bezzera Unica, Mahlkonig Vario
 
#3
Da, varianta cu temporizator.
 
#4
Sunt dispus sa o las si la 700 ron. Rasnita in garantie, folosita in regim de acasa pt 2-3 shoturi pe zi, vechime 6 luni. Fara urme de uzura, in stare buna.

Cutine conice 48mm, hopper mic de 250grame perfect pt acasa, temporizator poti sa rasnesti controlat intre 6 si 30+ grame.

O vand pt ca am rezervat o alta rasnita.
 
#5
Valabil 750 ron.
 
#6
Poate fi folosita si pentru V60 cau Cold Brew? Macina bine si mai "coarse"?
Rancilio Silvia E,  PID Toho Electronics Inc., Rancilio naked PF, IMS RA 200 IM Flat Shower Screen, IMS & VST Filter Baskets, motorized Kinu Classic M47 + Pour-Over Burr, motorized Kinu M47 Simplicity, Hario V60, Hario Cold Brew, Bodum French Press.
 
#7
Da, poate fi folosita de la ibric la CB/V60 fara nici o problema.
 
#8
Denis, pot sa-ti trimit un "pm"?
Rancilio Silvia E,  PID Toho Electronics Inc., Rancilio naked PF, IMS RA 200 IM Flat Shower Screen, IMS & VST Filter Baskets, motorized Kinu Classic M47 + Pour-Over Burr, motorized Kinu M47 Simplicity, Hario V60, Hario Cold Brew, Bodum French Press.
 
#9
Dragilor cum ar fi daca sunteti realmente interesati de un produs sa-l contactati frumos pe vanzator si sa nu asteptati mesaje aici? ultimii 3 interesati nici macar nu s-au deranjat sa dea un telefon ca sa obtina informatii extra sau sa schimbe doua vorbe ca sa-si dea seama ce fel de om sunt.

Va rog eu, nu mai fiti asa de comozi si dati un telefon, se discuta mai usor, mai fluent: 0756 432 007- Denis.
 
#10
Buna seara! Ma gandesc ca este prea tarziu pentru telefon de aceea te intreb aici daca mai este disponibila rasnita. Am sa te contactez maine dimineata in jur de ora 10 pentru detalii. Iti doresc o seara buna!
 
#11
salut, este disponibila.
 
#12
Multumesc, se poate inchide. S-a dat la pretul cerut : 750 ron unui coleg de forum, cu proba si ridicare personala.
 
  


Forum Jump:


Browsing: 1 Guest(s)