Hello There, Guest! Login Register


Vand râșniță Rocket Fausto

#1
Așa cum spune și titlul, vand râșnița din semnătură.
O am de aproape 2 ani, cumpărată de la perfectespresso.ro
Cuțite plate de 65mm (se potrivesc cele de la Eureka)
A măcinat aprox 2kg lunar.
Este in stare foarte bună, prezintă urme de uzura doar in furca portafiltrului și câteva in tăviță.
Eu am folosit-o single dose; după ce retine aprox 2-3 grame, cat întră atât si iese Smile.
O vând pentru ca vreau să-mi cumpăr Niche Zero.
Mai multe detalii in link: https://www.perfectespresso.ro/ro/produs...oasa--903/

Preț: 2400lei negociabil

[Image: y4bx3JW.jpg][Image: KlRnQRE.jpg][Image: aPTxZXQ.jpg]

[Image: J2Nq61e.jpg]

Am uitat sa specific ca am cutia originala și o pot livra fără probleme oriunde în tara!
Bezzera Unica PID | Niche Zero | CS-001 | Eureka XL | Kinu Phoenix | Hario V60 | AeroPress | Klarstein Kettle | KRIBLI-GRABLI | Loveramics | VST 
 
Reply
#2
Facem schimb?
rocket giotto timer evoluzione r ,rasnita eureka atom 75s, staresso mirage, tamper panthera gear powered by suncoffee , kinu M 47, WDT tool by panthera&dijon, hario v60, ibric, nivelator mota, BWT filter.

 
 
Reply
#3
Nu prea... Mi-a atras atenția espressorul dar as vrea ceva mai de uz casnic (clasica pid sau minima, nu sunt hotărât încă).
Pentru început vreau să imi iau niche zero

Mulțumesc pentru ofertă!
Bezzera Unica PID | Niche Zero | CS-001 | Eureka XL | Kinu Phoenix | Hario V60 | AeroPress | Klarstein Kettle | KRIBLI-GRABLI | Loveramics | VST 
 
Reply
#4
Ok ,bafta la cautare
rocket giotto timer evoluzione r ,rasnita eureka atom 75s, staresso mirage, tamper panthera gear powered by suncoffee , kinu M 47, WDT tool by panthera&dijon, hario v60, ibric, nivelator mota, BWT filter.

 
 
Reply
#5
Uppp
Bezzera Unica PID | Niche Zero | CS-001 | Eureka XL | Kinu Phoenix | Hario V60 | AeroPress | Klarstein Kettle | KRIBLI-GRABLI | Loveramics | VST 
 
Reply
#6
Preț nou 2300lei cu transport inclus (doar transportul este undeva între 60 si 80lei, râșnița având 10kg)
Bezzera Unica PID | Niche Zero | CS-001 | Eureka XL | Kinu Phoenix | Hario V60 | AeroPress | Klarstein Kettle | KRIBLI-GRABLI | Loveramics | VST 
 
Reply
#7
Valabil!
Bezzera Unica PID | Niche Zero | CS-001 | Eureka XL | Kinu Phoenix | Hario V60 | AeroPress | Klarstein Kettle | KRIBLI-GRABLI | Loveramics | VST 
 
Reply
#8
Încă valabil!
De o săptămână am început să o folosesc cu boabe in hopper. Rezultatele sunt mult mai bune decât single dose si compensează risipa de cafea (maxim 40g pe săptămână).
Bezzera Unica PID | Niche Zero | CS-001 | Eureka XL | Kinu Phoenix | Hario V60 | AeroPress | Klarstein Kettle | KRIBLI-GRABLI | Loveramics | VST 
 
Reply
#9
Valabil!
Pe lângă o curățare corespunzătoare voi face și o aliniere discuri înainte de livrare cu toate ca ultima aliniere a fost făcută prin vară!
Dacă este interesat vreun coleg din Iași, ma pot deplasa cu ea la domiciliu pentru a o testa împreună cu espressorul ce urmează să facă pereche! (respectând regulile sanitare impuse de pandemie, bineînțeles)
Bezzera Unica PID | Niche Zero | CS-001 | Eureka XL | Kinu Phoenix | Hario V60 | AeroPress | Klarstein Kettle | KRIBLI-GRABLI | Loveramics | VST 
 
Reply
#10
Râșnița a fost vândută in afara forumului cu 2250lei. Se poate închide, mulțumesc pentru găzduire!
Bezzera Unica PID | Niche Zero | CS-001 | Eureka XL | Kinu Phoenix | Hario V60 | AeroPress | Klarstein Kettle | KRIBLI-GRABLI | Loveramics | VST 
 
Reply
  


Forum Jump:


Browsing: 1 Guest(s)