Hello There, Guest! Login Register


Vand pachet espressor LELIT MARA PL 62 T si rasnita MACAP MD2

#1
Vand espressor LELIT MARA PL62 T (pid) folosit aproximativ un an in regim casnic ( 2sau 3 cafele pe zi),f bine intretinut si ingrijit. Se da impreuna cu portafiltru dublu, portafiltru naked, sita dubla, sita single,sita bind. Inclus in pret tamper inox si cantar inteligent TERRAILLON NUTRI TAB. (negru). Rasnita cafea MACAP MD2 aproape noua. Pret pachet 4500 ron.

[Image: uDkzdbr.jpg][Image: A3JPft0.jpg][Image: OzY8FKM.jpg]
Bugster by Hedone # ACS VOSTOK 2 grups#Bentwood vertical 63# Bravo tools # Kinu m47 simplicity # acaia pearl # Kaleido m2 pro roaster
 
#2
vinzi fara rasnita?


Sent from my iPhone using Tapatalk
 
#3
Salut. Ma interrseaza espresorul. Dacă ești din Cluj atunci e tragic...

Lelit PL41TEM / Gaggia Classic ¦ Ascaso i1 Steel /Rossi RR45

Nu ai spus nimic de garanție. Ești primul proprietar?

Lelit PL41TEM / Gaggia Classic ¦ Ascaso i1 Steel /Rossi RR45
Espressor: Lelit Bianca / Gaggia Classic 2017 | Past: Lelit Mara / Nuova Simonelli Oscar II / Lelit PL41TEM
Rasnita:  Kopi Deva / Lelit PL72 William / Kinu M47 / Arco 2 in 1
 
#4
Dai espressorul separat?

Sunt din Cluj...

LaPavoni Milano '15, Eureka Mignon Specialita
|||   Lelit MaraX   |||   Eureka Mignon Specialita   |||    YUME beans :)   |||     -----     ("fostele": LaPavoni Professional, RoK manual grinder)
 
#5
Rasnita, cât e rasnita?
rocket giotto timer evoluzione r ,rasnita eureka atom 75s, staresso mirage, tamper panthera gear powered by suncoffee , kinu M 47, WDT tool by panthera&dijon, hario v60, ibric, nivelator mota, BWT filter.

 
 
#6
Mai multe detalii la tel : 0749261278
Bugster by Hedone # ACS VOSTOK 2 grups#Bentwood vertical 63# Bravo tools # Kinu m47 simplicity # acaia pearl # Kaleido m2 pro roaster
 
#7
(16-12-2018, 20:25)vlaicu Wrote: Salut. Ma interrseaza espresorul. Dacă ești din Cluj atunci e tragic...

Lelit PL41TEM / Gaggia Classic ¦ Ascaso i1 Steel /Rossi RR45

Nu ai spus nimic de garanție. Ești primul proprietar?

Lelit PL41TEM / Gaggia Classic ¦ Ascaso i1 Steel /Rossi RR45

Salut. Care i faza cu cei din Cluj?
 
#8
Ah, scuze. Acum mi-am dat seama ca poate suna ciudat. Eu sunt din București și e tragic pentru mine pentru ca nu l-aș putea testa.
Sper sa nu se fi simțit cineva ofensat mai ales ca am un mare respect pentru acea zona a tarii.

Seara buna

Lelit PL41TEM / Gaggia Classic ¦ Ascaso i1 Steel /Rossi RR45
Espressor: Lelit Bianca / Gaggia Classic 2017 | Past: Lelit Mara / Nuova Simonelli Oscar II / Lelit PL41TEM
Rasnita:  Kopi Deva / Lelit PL72 William / Kinu M47 / Arco 2 in 1
 
#9
Salut, portafiltru naked e de vanzare separat?
Lelit Mara X, Eureka Mignon Turbo 15BL
 
#10
@bgl ... din pacate nu. Portafiltru naked e inclus in pachet.
Bugster by Hedone # ACS VOSTOK 2 grups#Bentwood vertical 63# Bravo tools # Kinu m47 simplicity # acaia pearl # Kaleido m2 pro roaster
 
#11
Update. S a vandut rasnita.... a ramas espressorul . Pret 3500 ron .
Bugster by Hedone # ACS VOSTOK 2 grups#Bentwood vertical 63# Bravo tools # Kinu m47 simplicity # acaia pearl # Kaleido m2 pro roaster
 
#12
Merci frumos Radu, văzut, probat cumpărat,recomand omul ii serios.

Sent from my SM-G950F using Tapatalk
ECM Clasika PID II,flow control,Macap M2D,Kinu M47,VST,WDT tool etc...
 
#13
Merci si eu Gabriel Wink sa te bucuri de ea Smile
Bugster by Hedone # ACS VOSTOK 2 grups#Bentwood vertical 63# Bravo tools # Kinu m47 simplicity # acaia pearl # Kaleido m2 pro roaster
 
#14
salut.
daca mai e disponibil espresorul ma intereseaza pe mine.

Ai pm disabled, nu am result as it scriu acolo

Sent from my MIX 2S using Tapatalk
Bezzera Magica || Kinu M47 || Sette 270W
 
#15
Salut.... da ... nu mi am dat seama exact de unde il activez de pe telefon. Am lasat nr . Vb detalii la tel daca doresti.
Bugster by Hedone # ACS VOSTOK 2 grups#Bentwood vertical 63# Bravo tools # Kinu m47 simplicity # acaia pearl # Kaleido m2 pro roaster
 
#16
Multumesc mult. Se poate inchide postarea.
Bugster by Hedone # ACS VOSTOK 2 grups#Bentwood vertical 63# Bravo tools # Kinu m47 simplicity # acaia pearl # Kaleido m2 pro roaster
 
  


Forum Jump:


Browsing: 1 Guest(s)