Hello There, Guest! Login Register


Vand knockbox de la espressoparts.com

#1
[Image: knockbox_53.jpg]

Knockbox-ul este nou, cumparat sub influenta unor evenimente. Este relativ mic, avand 12 cm in diametru, sta foarte bine langa o rasnita Vario de ex Smile (dar cred ca nu face figuri daca e imperecheat cu orice alt echipament), avand avantajul ca in fata knockbox-ului e o prelungire ce se foloseste si ca tamper mat. 2 in 1 nenicule.

Cum nu prea mai am loc in garsoniera, si nefolosit fiind, o sa il ofer la pretul de 150 de lei. Schimburi nu prea stiu cu ce sa fac, pentru ca am cam 'de toate', dar puteti incerca cu o intrebare.
Aeropress, V60, Kalita wave, Kinto 01, Hario Syphon, Gabi Master A, Comandante Nitro blade, Hario v1 scale, Acaia Pearl, Acaia Lunar,  Synesso, Mythos 1
 
#2
(10-07-2012, 22:43)Ernest Valentin Wrote: [Image: knockbox_53.jpg]

Knockbox-ul este nou, cumparat sub influenta unor evenimente. Este relativ mic, avand 12 cm in diametru, sta foarte bine langa o rasnita Vario de ex Smile (dar cred ca nu face figuri daca e imperecheat cu orice alt echipament), avand avantajul ca in fata knockbox-ului e o prelungire ce se foloseste si ca tamper mat. 2 in 1 nenicule.

Cum nu prea mai am loc in garsoniera, si nefolosit fiind, o sa il ofer la pretul de 150 de lei. Schimburi nu prea stiu cu ce sa fac, pentru ca am cam 'de toate', dar puteti incerca cu o intrebare.

salut-daca te intereseaza ofer la schimb un tamper de aluminiu cu doua capete de 53mm si 57mm achizitionat de la office@caffe original si site nepresurizate simpla si dubla pe 58mm-ptr.GAGGIA-sanatate
LELIT 41 TEM-MAHKLONING VARIO-TAMPER INOX LELIT-knockbox-sita BLIND-portafiltru fara fund
 
#3
eu am la spaziale si sitele mele sunt pe 53mm, deci nu am ce face cu cele de 58mm. tamper pe 53 am din primele zile, asa ca din pacate nici cel dublu nu ma avantajeaza.
Aeropress, V60, Kalita wave, Kinto 01, Hario Syphon, Gabi Master A, Comandante Nitro blade, Hario v1 scale, Acaia Pearl, Acaia Lunar,  Synesso, Mythos 1
 
#4
Mai ai knockbox-ul?
 
#5
Sta cuminte si isi asteapta stapan nou Smile
Aeropress, V60, Kalita wave, Kinto 01, Hario Syphon, Gabi Master A, Comandante Nitro blade, Hario v1 scale, Acaia Pearl, Acaia Lunar,  Synesso, Mythos 1
 
#6
Ti-am lasat un PM. Nu stiu daca a ajuns... In orice caz, iti las e-mailul meu iar daca mi-ai trimite datele tale de contact ar fi foarte bine. Merci. xxxxxxxx@gmail.com
 
#7
Sunt intr-o situatie ingrata. Am vrut sa iti raspund ieri la pm da aveai casuta dezactivata. Intre timp, un alt user de pe forum s-a aratat interesat de knockbox si a venit si l-a cumparat. Imi cer scuze daca te-am incurcat in vreun fel.
Se poate inchide.
Aeropress, V60, Kalita wave, Kinto 01, Hario Syphon, Gabi Master A, Comandante Nitro blade, Hario v1 scale, Acaia Pearl, Acaia Lunar,  Synesso, Mythos 1
 
#8
Cu aceasta ocazie reiterez rugamintea de a nu va mai dezactiva mesageria privata! La inregistrare multi utilizatori au debifat optiunea de a primi mesaje de la alti useri. De o vreme insa, ca sa nu mai fie probleme, la inregistrare, casuta postala nu mai este optionala ci by default.
#Lelit Bianca V3 Black #EK43S + SSP & Titus carrier #Honne Slim #Kinu Titan
 
 
#9
Nu-i problema.

Cu ocazia asta am si activat optiunea respectiva pe care nici nu stiam ca o am dezactivata.
 
  


Forum Jump:


Browsing: 1 Guest(s)