Hello There, Guest! Login Register


Vand espressor Gaggia Pure

#1
Se vinde espressorul Gaggia Pure de culoare neagra impreuna cu portafiltru de calitate din metal cu 2 filtre pentru 1 sau 2 cafele, sita oarba, dozator si tamper plastic. Espressorul functioneaza ireprosabil si are facut adaptarea de la 15 la 9 bari pentru imbunatatirea calitatii cafelei.  Pret - 450 lei.
   Contact - 0xxxxxxxxx Claudiu
Gaggia Espresso Pure + Porlex Tall
 
Reply
#2
Mai multe detalii ar fi de folos : de cand il ai , daca e luat de nou sau second hand eventual niste poze cu el. Am un amic in cautarea unui espressor dar trebuie informatii detaliate Smile Mersi
Lelit Grace PL81T VIP Line , Lelit William PL72 , Gaggia Classic , Lelit Fred PL043MMI , tamper Lelit PL200 , nivelator Lelit PL121, outdoor : Aerobie AeroPress , Coffee Gator , Porlex Mini
 
Reply
#3
O sa revin zilele astea cu niste poze ca nu am nici aparat foto nici smartphone.
Il detin de la inceputul anului 2014 si a fost al unui prieten care intre timp si-a achizitionat un Gaggia Classic. Eu l-am folosit de vreo 10-15 ori pana prin martie 2014 iar apoi nu am avut timp de el deoarece am fost tot sezonul plecat cu albinele. Nu am timp de el si rabdarea necesara sa pregatesc o cafea.
Din cate mi-a zis ar fi fost cumparat in toamna 2012.
Rasnita Porlex tall di semnatura nu se da pt ca a fost facuta cadou.
Gaggia Espresso Pure + Porlex Tall
 
Reply
#4
E luat de la Stefan Dinescu?
#Lelit Bianca V3 Black #EK43S + SSP & Titus carrier #Honne Slim #Kinu Titan
 
 
Reply
#5
Am venit si cu pozele noroc cu smartphone-ul lui frate-miu.
Nu stiu cine este Stefan Dinescu.


Attached Files Thumbnail(s)
                       
Gaggia Espresso Pure + Porlex Tall
 
Reply
#6
Iti lipseste una dintre "garniturile" pe care culiseaza portafiltrul. Cealalta nu se vede. Nu ai probleme cu etansarea pf?
Mazzer Major RPM variabil || San Marco Flexa cu DC brew boiler
 
Reply
  


Forum Jump:


Browsing: 1 Guest(s)