Hello There, Guest! Login Register


Vand espressor Ascaso Stel Uno Termopid si Gaggia Classic +rasnita Ascaso

#1
Vand espressor Ascaso Stel Uno Termopid- 2250 lei, un espresor Gaggia clasic- 900 leisi o rasnita Ascaso I-Mini i2 Polished Aluminium -600 lei.
Tel 0xxxxxxxxx
Mazzer mini electronic A, La Pavoni Profesional.Imi prajesc cafeaua cu un pistol Dewalt d26414 si imi iese mai bine cafeaua prajita ca unor prajitori.
 
#2
Asta suna a upgrade  Smile La e61?
#Lelit Bianca V3 Black #EK43S + SSP & Titus carrier #Honne Slim #Kinu Titan
 
 
#3
Ai dreptate Big Grin , noua achizitie este Bezera Magica si este super! 57
Mazzer mini electronic A, La Pavoni Profesional.Imi prajesc cafeaua cu un pistol Dewalt d26414 si imi iese mai bine cafeaua prajita ca unor prajitori.
 
#4
Vand espressor Ascaso Stel Uno Termopid- 2250 si o rasnita Ascaso I-Mini i2 Polished Aluminium -600 lei.
Tel 0xxxxxxxxx
Gaggia s-a vandut!
Mazzer mini electronic A, La Pavoni Profesional.Imi prajesc cafeaua cu un pistol Dewalt d26414 si imi iese mai bine cafeaua prajita ca unor prajitori.
 
#5
(08-07-2015, 15:24)Sorin MMS Wrote: Vand espressor Ascaso Stel Uno Termopid- 2250 si o rasnita Ascaso I-Mini i2 Polished Aluminium -600 lei.
Tel 0xxxxxxxxx
Gaggia s-a vandut!

Salut! Mai este valabila rasnita? Poti sa pui o poza cu cele de mai sus? Multumesc!
Gaggia Classic +PID + Rancilio Silvia steam wand; LELIT PL043MM; Tamper Concept-Art; Marzocco 7g+14g
 
#6
Rasnita am vanduto a ramas espressorul. Tel 0xxxxxxxxx
Mazzer mini electronic A, La Pavoni Profesional.Imi prajesc cafeaua cu un pistol Dewalt d26414 si imi iese mai bine cafeaua prajita ca unor prajitori.
 
#7
Vand espressor Ascaso Stel Uno Termopid- 2000 ron- negociabil
Tel 0xxxxxxxxx
Mazzer mini electronic A, La Pavoni Profesional.Imi prajesc cafeaua cu un pistol Dewalt d26414 si imi iese mai bine cafeaua prajita ca unor prajitori.
 
#8
(18-08-2015, 13:09)Sorin MMS Wrote: Vand espressor foarte putin folosit + tamper si si alte accesorii Ascaso Stel Uno Termopid- 1800ron- negociabil (si rasnita din imagine este de vanzare)
Tel 0xxxxxxxxx
Mazzer mini electronic A, La Pavoni Profesional.Imi prajesc cafeaua cu un pistol Dewalt d26414 si imi iese mai bine cafeaua prajita ca unor prajitori.
 
#9
(18-08-2015, 13:48)Sorin MMS Wrote:
(18-08-2015, 13:09)Sorin MMS Wrote: Vand espressor foarte putin folosit + tamper si si alte accesorii Ascaso Stel Uno Termopid- 1800ron- negociabil (si rasnita din imagine este de vanzare)
Tel 0xxxxxxxxx

Un pret ptr set ,daca anuntul mai e valabil ,cu stima.
MicroCimbali Lyberty,Tamper dinamometric Concept Art 49.7,Nuova Simonelli Grinta
 
#10
buna! ma intereseaza aparatul. mai este valabil anuntul?
am incercat sa sun dar nu se formeaza.
va rog sa ma contactati la tel 0xxxxxxxxx - cristian.

ai pm.
Ascaso Steel Uno Prof PID v3 - 9 bari • Mahlkonig Vario v3 • Kinu - Die Muhle M47 • sita IMS competition B70 2TC H24 E • tamper dinamometric Motta 58mm • latiera inox 350ml.
 
  


Forum Jump:


Browsing: 1 Guest(s)