Hello There, Guest! Login Register


Vand diverse - site, tamper, duze Tidaka

#1
Zi de curatenie - constat ca am fost prea strangator, accessorii in dublu sau triplu exemplar sau cum e cazul duzelor, sunt OK cu cele stock de la QM.

In loc sa faca paianjeni la mine, se vand:

1. Tamper dinamometric Ascasso, baza 57 mm - 250 RON (nou 381 la caffea.ro);
2. Tamper base Ascasso de 58.4 mm ( se poate atasa la tamper, acelasi filet M10)- 75 RON ( 300 RON impreuna cu tamper-ul)
3. Duze Tidaka 1 si 3 gauri (practic nefolosite , cele stock QM sunt OK)- 150 RON set sau 90 RON fiecare
4. Sita dus IMS E61 35WM - 50 RON, bonus garnitura 8mm
5. Sita Reneka MicroSieve 100 RON

[Image: fzReBKK.jpg]

Fiind vorba de sume mici si avand in vedere costurile la curier, livrare numai prin posta romana cu plata in cont.
QuickMill QM67,  MK E65S, tamper si distribuidor Bravo
 
#2
Duza cu 3 gauri rezervata user-ului CatalinNegrila.
QuickMill QM67,  MK E65S, tamper si distribuidor Bravo
 
#3
(04-09-2018, 09:44)pacala Wrote: Duza cu 3 gauri rezervata user-ului CatalinNegrila.

stii cumva ce diametru au gaurile duzei( 0,75mm sau 0,80mm)?

daca renunta Catalin si diametrul gaurilor este de max. 0,80mm o cumpar eu.
ECM Classika PID, Honne Slim, VST, Motta, Bravo Tamper, Kinu M47
 
#4
Salut, inca nu ma pricep prea bine, Sita dus IMS E61 35WM se potriveste pe Gaggia Clasic/Baby Dose?
 
#5
(05-09-2018, 13:18)florind67 Wrote: Salut, inca nu ma pricep prea bine, Sita dus IMS E61 35WM se potriveste pe Gaggia Clasic/Baby Dose?

Nici eu nu cunosc Gagia, numai daca are group E61.

Duza cu 3 gauri este in posesia user-ului CatalinNegrila. Vanduta(si predata [Image: smile.gif]) la pretul cerut 90 RON.

Celelalte accesoirii inca disponibile.
Nu stiu daca am fost clar, dar tamper-ul dinamometric i se poate atasa baza de 58.4 mm si poate fi folosit pentru site IMS/VST. Reduc pretul la 250 RON entru ansamblu.
QuickMill QM67,  MK E65S, tamper si distribuidor Bravo
 
#6
Up!
Sunt dispus sa cedez tamper-ul dinamometric pentru 150 RON - mai putin de 50% din pretul initial. Chiar prinde praf de cand cu Bravo...
QuickMill QM67,  MK E65S, tamper si distribuidor Bravo
 
#7
Salut, sunt interesat ai pm.
MK Brasilia ■ MK K22S SSP ■ MK K32SB & Aeropress 
 
#8
Se poate inchide - accessoriile ramase le-am facut cadou unui prieten.
QuickMill QM67,  MK E65S, tamper si distribuidor Bravo
 
#9
Aaaaa….te rog, mai ai tamperul dynamometric cu baza de 58,4?
Gaggia Classic + PID Espressuino + steam rancillio V3 + preaheating coil + sita dus IMS + manometru + OPV Bezzerra / Ascaso I-mini i1 / tamper ESPRO 58,4 mm
 
#10
Îmi pare rau
QuickMill QM67,  MK E65S, tamper si distribuidor Bravo
 
  


Forum Jump:


Browsing: 1 Guest(s)