Hello There, Guest! Login Register


Râșniță Eureka Mignon XL

#1
Întrucât m-am întins prea mult și nenecesar, pun la vânzare râșnița Eureka Mignon XL, varianta black/Chrome, cuțite de 65mm.

Nu cred ca e ceva de povestit în legătură cu ea, e foarte faina ea ca aspect, din experienta mea minima legata de cafea, fata de lelit43 cu ce o pot compara, este net superioară, cu boabe în hopper o poți regla sa ofere precis ce cantitate dorești iar folosita în single dose, fără accesoriile suplimentare printat ori ba, dacă o bați ușor după ce a terminat, retenția este foarte mica.

Este foarte silențioase și nesperat de frumoasă (Exagerez? Nu, pur și simplu asa simt ori de câte ori ma uit la ea)

O pot trimite și în țară căci ambalajul permite aste, dar local ar fi și mai grozav ca să o poți testa cum dorești, draga cumpărătorule!

Nu au trecut prin ea mai mult de 1kg de cafea!

Cine dorește mai multe fotografii, cu drag.

[Image: iOOLO6c.jpg][Image: DfS9Qfc.jpg]
 
Reply
#2
Probabil din atat entuziasm  Big Grin s-a uitat pretul ?
DUO DE/XL/KINU/BRAVO/KRIBLI
past:SAB HX E61/ANFIM
 
Reply
#3
Poate vrea să o doneze Tongue ...dar nu, că zice „cumpărătorule”.
Atunci poate o pune la vânzare cu un preț insignifiant.

Neee....cred că totuși este emoția postării anunțului respectiv.
Lelit PL81T+Ascaso Precision Competition Filter+tamper Lelit PL100+nivelator Lelit PL121, Baratza Sette 270 [b]Wi [/b]și Ascaso iSteel I1, separat și Bialetti Fiametta+Hario Skerton
 
Reply
#4
Ah, ma scuzați stimabililor! Am spus tu cumpărătorule ca să ma apropii de acel cineva ^^. Prețul este de 2500ron la prima strigare!

Și ca bonus, ca să îmi fie iertata greșeală uitării prețului, v-am pomenit ca vine cu kitul acesta ce conține un suport pentru portafiltru, o pensula de curățare Eureka și un pas de silicon numai bun pentru râșniță!
 
Reply
#5
Pot sa ofer 2200... Nu am un buget mai mare
 
Reply
#6
Ai pm de la mine dar nu l-ai băgat în seama Smile
 
Reply
#7
Gata am răspuns ,? sunt cu munca și eu
 
Reply
#8
Mai este de actualitate?
Lelit PL41TEM |  Lelit PL43MM
 
Reply
  


Forum Jump:


Browsing: 1 Guest(s)