Hello There, Guest! Login Register


Vand Honne

#1
Vand Honne, folosit de la inceputul lui 2018 cu o medie de 2 shot-uri pe zi (uneori folosita deloc in timpul saptamanii, mai mult in week-end). A avut garantie 5 ani la momentul cumpararii, deci mai are cam 3 ani garantie. Include palnia fabricata de Kamasi. Nu s-a blocat niciodata. Pret fix 3600 de lei. Motiv - sunt curios de conice si voi face trecerea la Niche Zero alb. Poze aici.
Honne, Wilfa Uniform + SSP, Aergrind, Bezzera Aria
 
#2
(29-10-2019, 16:43)cradun Wrote: Vand Honne, folosit de la inceputul lui 2018 cu o medie de 2 shot-uri pe zi (uneori folosita deloc in timpul saptamanii, mai mult in week-end). A avut garantie 5 ani la momentul cumpararii, deci mai are cam 3 ani garantie. Include palnia fabricata de Kamasi. Nu s-a blocat niciodata. Pret fix 3600 de lei. Motiv - sunt curios de conice si voi face trecerea la Niche Zero alb. Poze aici.

Mereu m-am intrebat cum ar fi un Honne, dar bugetul meu nu va fi prea curand de ajuns de mare dupa ultimele aroganţe în materie echipament.
Dar, m-aş bucura să aflu un feedback din trecerea ta la Niche.
2017.11 Lelit Victoria, Kinu M47  ► 2018.09 Profitec Pro 300, Kinu M47 + Niche  ► 2019.09 Dalla Corte  S + u ⋑ ı o, Niche 
 
#3
Wuau ce pret.

Daca nu aveam Honele deja, sigur ti-l luam Smile
Filtroman infocat
V60 | Aeropress | Comandante Trailmaster X25 | Cafflano Krinder (de vanzare)
 
#4
(29-10-2019, 20:55)slavic1983 Wrote: Wuau ce pret.

Daca nu aveam Honele deja, sigur ti-l luam Smile

Smile

Rezervat, revin cu info.
Honne, Wilfa Uniform + SSP, Aergrind, Bezzera Aria
 
#5
Vandut la pretul cerut, se poate inchide, multumesc pentru gazduire.

@N3cks - inca ma gandesc intre Sette si Niche. Daca pun mana pe un Niche, al meu sau al altcuiva, retin ce ai zis si scriu despre diferentele percepute de mine.
Honne, Wilfa Uniform + SSP, Aergrind, Bezzera Aria
 
#6
(30-10-2019, 16:32)cradun Wrote: Vandut la pretul cerut, se poate inchide, multumesc pentru gazduire.

@N3cks - inca ma gandesc intre Sette si Niche. Daca pun mana pe un Niche, al meu sau al altcuiva, retin ce ai zis si scriu despre diferentele percepute de mine.

Mersi! Sunt chiar curios.
2017.11 Lelit Victoria, Kinu M47  ► 2018.09 Profitec Pro 300, Kinu M47 + Niche  ► 2019.09 Dalla Corte  S + u ⋑ ı o, Niche 
 
  


Forum Jump:


Browsing: 1 Guest(s)