Hello There, Guest! Login Register


Vand Bezzera Magica nou, garantie 2 ani

#1
Buna ziua!

Ofer spre vanzare expressor Bezzera Magica, cumparat in urma cu 2 zile, de la importator cu garantie 2 ani. Cum ideea cadoului nu a fost apreciata, pentru linistea mea il ofer spre vanzare cu discount.

Pachetul cuprinde in plus un portafiltru fara fund Bezzera si un tamper Motta 9 bar.

Pretul este fix si este 1000 E, insemnand un discount de aproximatic 25%.

Multumesc!


Attached Files Thumbnail(s)
           
 
#2
Nu poti returna espressorul? Au trecut totusi 2 zile de la achizitie.
Care model este? Din cate stiu sunt 2 modele de Magica.
Lelit Bianca V3// Compak E8 // Eureka Atom 64// Kinu m47 Phoenix // Cafflano Kompresso
History: Gaggia Classic, Isomac Venus, Eureka Mignon, Mazzer MiniE with SuperJolly burrs, Expobar Brewtus IV
 
 
#3
A fost primit cadou,sau are vreo hiba?
Tentant este.Apropo ce model este ?
LELIT Bianca black V3, Bentwood,Bravo Tools, Vst 18, 20,25.
 
#4
A vrut sa si-l faca singur cadou, sub pretextul ca il facei consoartei, care a zis pas, ce nu e clar ? Big Grin
 
#5
@renatoa Smile))
@organon daca avea hiba il duceam la garantie sau il schimbam, nu?!
@MANU nu cred ca poate fi returnat, o sa intreb maine, dar nu cred avand in vedere ca am desfacut tipla de pe el ca sa fie vazut in toata splendoare lui.

NB: Eu nu stiu sa fie mai multe modele de Magica, pe cutie scrie ca a fost fabricat anul acesta in octombrie daca ajuta cu ceva in stabilirea versiunii.
 
#6
Sincer ,daca asi avea bani l-asi lua.Dar...,fara bani nu pot discuta de dar.Asta este cat se poate de clar.Oricum oferta este cat se poate de generoasa.
LELIT Bianca black V3, Bentwood,Bravo Tools, Vst 18, 20,25.
 
#7
@PINGUS: ai putea sa-l faci cadou unui espressoman amarat ca si asa e craciunul. ce frumos ar arata sub brad si portafiltrul naked in loc de stea
SanRemo OPERA, Mahlkonig K30 Vario...
 
#8
Apreciez rima. Ca sa fiu sincer nu as fi eu asa generos, dar la diferente mai mici cred ca toti preferam sa il luam direct din magazin... Big Grin

@dobro Asa i-am spus si eu sotiei... Big Grin
 
#9
Versiunile sunt S MN si S MN PID. So, ce avem noi aici? Desi poza de S MN PID nu are nici goagal.
Izzo Alex Duetto III|La Pavoni Pro|Cafflano® Kompresso|Aero Press|Honne|Anfim Lusso|Kinu M47|MYY47 Aerolite|Sözen Değirmen|Aillio R1 Bullet|.
 
#10
S MN simplu
 
#11
discount-ul e undeva la 18%, nu 25%
perfectespresso.ro
Vesuvius Evo Leva + Bentwood Vertical 63, Pullman BigStep Custom 54.9mm, Lunar 2021, V60/Orea/April Brewer, Pearl 2021, Cafflano Kompresso+Kinu M47
 
#12
13% dar si asa aparatul este nou. Au inceput sa se agite spiritele aici pe forum Big Grin  si se fac calcule- bani pentru sarbatori vs espressor.
Lelit Bianca V3// Compak E8 // Eureka Atom 64// Kinu m47 Phoenix // Cafflano Kompresso
History: Gaggia Classic, Isomac Venus, Eureka Mignon, Mazzer MiniE with SuperJolly burrs, Expobar Brewtus IV
 
 
#13
Excelent aparat, pacat ca nu-l poti pastra... Sad
Profitec Pro 700, Eureka Olympus 75E, GeneCafe CBR 101
 
#14
Poate ii face si lui Profitecu zambre.
Izzo Alex Duetto III|La Pavoni Pro|Cafflano® Kompresso|Aero Press|Honne|Anfim Lusso|Kinu M47|MYY47 Aerolite|Sözen Değirmen|Aillio R1 Bullet|.
 
#15
Daca pui la socoteala tamper-ul si portafiltrul e 18% Smile
Vesuvius Evo Leva + Bentwood Vertical 63, Pullman BigStep Custom 54.9mm, Lunar 2021, V60/Orea/April Brewer, Pearl 2021, Cafflano Kompresso+Kinu M47
 
#16
@MANU noi nu ne-am baut cafeaua: tu nu ai considerat accesoriile, iar eu m-am raportat la 1000. Vladdooo are dreptare, rectific reducerea este de 18,24 Smile
Bezzera Unica, Mahlkonig Vario
 
#17
Ca sa nu pierzi prea mult, il poti returna cu siguranță în cele 14 zile legale ca aproape orice lucru cumparat online , de la haine la aparatura. Cu exceptia lenjeriei intime Smile
#Lelit Bianca V3 Black #EK43S + SSP & Titus carrier #Honne Slim #Kinu Titan
 
 
#18
Si ce te faci daca de nerabdare m-am dus personal in showroom sa il ridic?
 
#19
(21-12-2015, 21:10)PINGUS Wrote: Si ce te faci daca de nerabdare m-am dus personal in showroom sa il ridic?
Nu e mai simplu sa le dai un telefon, sa vorbesti direct cu ei?...
LM GS/3 AV, Elektra Micro Casa Leva, MK ProM E, Lagom P-64 SSP HU, Kinu M47
 
#20
Salutari,
Daca mai e disponibil as fi eu interesat, ai PM
 
#21
Problema rezolvata. Multumesc!
Achizitionat de Ciprian. Sa il foloseasca cu placere!
 
#22
Pret final, cf. regulamentului?
#Lelit Bianca V3 Black #EK43S + SSP & Titus carrier #Honne Slim #Kinu Titan
 
 
#23
Pretul este cel mentionat, 1000 e tot pachetul.
 
  


Forum Jump:


Browsing: 1 Guest(s)