Hello There, Guest! Login Register


Vand Aeropress, Prismo, cantar, tamper 41mm, sita single, duza

#1
M-am decis sa fac putina curatentie si sa adun niste bani pt un setup de travel V60, asa ca scot la vanzare:

1. Kit Aeropress cu accesoriul Fellow Prismo (care inlocuieste capacul normal).
Inlcude cutia originala, husa si inca vreo 100 filtre, nu stiu cate sunt, caci nu le-am folosit nici numarat.

Pret - 90 lei cu transport inclus.[Image: BnSxOlf.jpg]



2Kit Aeropress normal. Putin mai folosit.  Inlcude cutia originala, husa (nu apare in poza, dar este) si inca vreo 200+ filtre.
Pret 60 lei. Livrare inclusa.
[Image: T5qkRic.jpg]



3. Cantar Hario V60 Drip. Gandit pt brew, dar merge si pt espresso. Stare foarte buna. Fara cutie.
Caut ceva mai compact.
Pret 180 lei. Livrarea inclusa.
[Image: RBsvfsh.jpg]


4. Diuza TIDAKA 3  x 0,75 mm, filet M8. Nefolosita. Pt comparatie, daca ajuta, aceleasi gauri mici ca si la diuza Bianca.
Pret 70 lei. Livrare inclusa.
[Image: yPCglPY.jpg]


5. 2x protectie cauciuc pt teava de aburi de 10mm. Nefolosite. Am luat mai multe si m-am hotarit la una din cele 3. Au mai ramas 2 bucati.
Pret 10 lei / bucata. Livrare curier inclusa.
[Image: PfF6AxK.jpg]


6. Set single shot. compus din tamper 41 mm + sita single 7g La Marzocco. Pentru cei ce vor sa experimenteze single shoturi.
In sita incap si 9g, iar palnia Tidaka de mai jos este gandita sa functioneze impreuna cu aceste 2 componente.
Pret 140 lei. Livrare prin curier inclusa.

7. Inel dozare TIDAKA. Varinata LM1 marime M, polished. Diametru interior 41mm. este gandit sa functioneze impreuna cu tamperul si sita single de mia sus, permitand WDT dar si tamparea pucului in sita single direct prin inel.
Pe mine m-a ajutat foarte mult si la Hone, pt ca imi aduna in con macinatura cu gaura de gogoasa, practic cotracarand efectul de gol pe mijloc.
Stare excelenta.
Pret 140 lei. Livrare prin curier inclusa.
[Image: A5aZrHN.jpg][Image: Q2afAdo.jpg]
8. Nu uitam nici de statia cu 11 fiole de aici. Care ajunge, cu aceasta ocazie, la doar 100 lei.

Nota: Imi rezerv dreptul de a scadea pretul produselor de mai sus cat voi crede de cuviinta.

Accept schimburi doar cu:
- Cantar Brewista v1/v2 stare buna si f buna.
- Driper plastic v60 size 1.
- Kettle ne-electric sub 600ml.

Sa avem spor.

Kitul (1.) rezervat pt colegul @daniel

Mansoanele de la (5.) in drum spre colegul @lookas.

Kit Aeropress normal (2.) rezervat pt colegul @renatoa.
Filtroman infocat
V60 | Aeropress | Comandante Trailmaster X25 | Cafflano Krinder (de vanzare)
 
#2
Daca nu se concretizeaza rezervarile, as dori pct. 1, pct 5 si pct 8Big Grin Vin si le ridic personal. Mersi.
ECM Technika II  &  Niche Zero
 
#3
(3.) Cantar Hario V60 Drip pleaca la colegul @sorinherea.

(19-08-2020, 12:57)soby Wrote: Daca nu se concretizeaza rezervarile, as dori pct. 1, pct 5 si pct 8Big Grin Vin si le ridic personal. Mersi.

P1 si P5 sunt in drum spre colegii mentionati.
Pt P8. iti dau datele mele pe PM.
Filtroman infocat
V60 | Aeropress | Comandante Trailmaster X25 | Cafflano Krinder (de vanzare)
 
#4
Salut. Ma intereseaza pe mine duza Tikada, desi as avea nevoie de una cu filet 8,5 pt Brewtus. Sper ca putina banda teflonata sa rezolve problema diferentei...
Expobar Brewtus IV Rotary Pump | Macap M42M
In WE: Flair Signature Pro Black | Kinu M47 Classic
 
#5
(19-08-2020, 15:43)R4du Wrote: Salut. Ma intereseaza pe mine duza Tikada, desi as avea nevoie de una cu filet 8,5 pt Brewtus. Sper ca putina banda teflonata sa rezolve problema diferentei...

Ti-o pot da de proba sa vezi daca iti merge. Da-mi PM cu datele.

(19-08-2020, 18:07)slavic1983 Wrote:
(19-08-2020, 15:43)R4du Wrote: Salut. Ma intereseaza pe mine duza Tikada, desi as avea nevoie de una cu filet 8,5 pt Brewtus. Sper ca putina banda teflonata sa rezolve problema diferentei...

Ti-o pot da de proba sa vezi daca iti merge. Da-mi PM cu datele.

Duza rezervata pt colegul @R4du pt testare.
Filtroman infocat
V60 | Aeropress | Comandante Trailmaster X25 | Cafflano Krinder (de vanzare)
 
#6
Salut

Daca mai este disponibil 2 il voi lua eu.
 
#7
Aeropressurile au ajuns la colegii mentionati mai sus.
Cantarul a ajuns la @sorinherea. Sper sa-l ajute la facut elicoptere ?
Mansoanele vor ajunge la colegul @lookas asap.
Statia de fiole (pct 8) a ajuns la colegul @soby.

Mai sunt disponibile:
Pct. Kit sigle doze - la 110 lei.
Pct. Inel dozare Tidaka 110 lei.
Filtroman infocat
V60 | Aeropress | Comandante Trailmaster X25 | Cafflano Krinder (de vanzare)
 
#8
Pt pace in familie, retrag de la vanzare setul de single (pct 6 si pct 7) cu scuzele de rigoare catre colegii cu care am discutat.
Filtroman infocat
V60 | Aeropress | Comandante Trailmaster X25 | Cafflano Krinder (de vanzare)
 
  


Forum Jump:


Browsing: 1 Guest(s)