Hello There, Guest! Login Register

Vând tamper dinamometric Concept Art

Salut,

Vând tamperul din titlu, baza dreapta de 58.5.
Predare personală în București și împrejurimi. În țară cu Fan.
Preț 185 lei.[Image: c323dca8eb2fa26ce05582640182ff2c.jpg][Image: 81645912e5e4a0f3612ebb91730d97db.jpg][Image: 4c6e035e9f2e49dde916e6f1a5317ac5.jpg]
Lelit Bianca, Honne Home, Kinu 47, Kompresso
Past:Gaggia Clasic, VBM Domobar Jr, Vario home

Sunt interesat. 150 in București?
Isomac Tea II, Mahlkönig VARIO Home

Am dat și pm (cred ca primul...), îl vreau eu.

Sent from my iPhone using Tapatalk
La Pavoni Europiccola 2006 | NAKED Profiling Kit | IMS all the way | Baratza Sette 270 v2 | Brewista Smart Scale 1 | Concept-Art tampers | To be continued...

Salut,

Am primit un singur PM de la alt user decat cei 2 de mai sus acum 2 ore. Voi incerca eu sa-i contactez. Smile

Catalin, mesaj Tapatalk, 8 minute după postul initial.
Aștept confirmare. Ca idee. Dacă ai alta schema de alocare, nu-i bai
Merci

La Pavoni Europiccola 2006 | NAKED Profiling Kit | IMS all the way | Baratza Sette 270 v2 | Brewista Smart Scale 1 | Concept-Art tampers | To be continued...

Am găsit mesajul lui Tzucky. Era in mesageria de la Tapatalk, drept pentru care nu apărea în cea de pe forum. Cred că au făcut ăștia de la Tapatalk ceva pentru că acum îmi vin notificări și de pe forum la mesaje și de pe Tapatalk.

Oricum tamperul este rezervat pentru Tzucky până în weekend, el fiind primul care m-am contactat.

sa nu umble la surubul cu imbus de langa talpa! daca vrea sa-l regleze se desface partea de sus a manarului si de acolo se regleaza forta la care sa decupleze.
Expobar Leva DB pompa rotativa, Mühle M68, Mazzer Major, Huky 500
Home coffee roasting is as fun and easy, or as exacting and technical, as you want to make it.

Merci, @Fane! cred ca e și un thread care dezbate aceasta problematica, aici, pe forum.

am spus sa nu faci o prostie pana sa te informezi. Smile
Expobar Leva DB pompa rotativa, Mühle M68, Mazzer Major, Huky 500
Home coffee roasting is as fun and easy, or as exacting and technical, as you want to make it.

Vândut la prețul cerut. Se poate închide.

Forum Jump:

Browsing: 1 Guest(s)