Hello There, Guest! Login Register

Vând Hario V60 02 Tetsu Kasuya

Salutare!
Dripper Hario V60 din ceramica, pentru 1- 4 cesti de cafea. Folosit de 2 ori, stare impecabila. Trimit prin posta romana sau curier costul transportului fiind suportat de cumpărător. Preț: 100 lei

[Image: Z8gzm0F.jpg]

[Image: uI5x44G.jpg]

[Image: dPiYeVi.jpg]

[Image: RrL5xKI.jpg]

[Image: 3wfQ7Ox.jpg]

Edit: Trimit și cu serviciul de curierat de pe Publi24
Lelit PL162T(Bianca), XL, Comandante(Red Clix), V60, Aeropress, Moka, Ibric Soy, Chemex, April Brewer, Origami

Transport inclus in preț!
Lelit PL162T(Bianca), XL, Comandante(Red Clix), V60, Aeropress, Moka, Ibric Soy, Chemex, April Brewer, Origami

Interesat, ți-am trimis PM.

Off topic ai idee unde găsesc capacul de sticla de la carafa hario?
[b]rocket giotto timer evoluzione r , cafflano kompresso, tamper panthera gear powered by suncoffee , rasnita Compaq k3 ,  kinu M 47, WDT tool by panthera, hario v60,BWT filter, ibric, nivelator mota.[/b]

(21-06-2020, 00:08)orwo Wrote: Off topic ai idee unde găsesc capacul de sticla de la carafa hario?

Cred ca am eu unul pe acasa, am spart carafa. Daca il gasesc iti dau un PM sa ti-l trimit Smile
V60 02, Aeropress, Brewista Smart Scale v1, Gooseneck Creative Tops + Hario Drip Thermometer, Kinu M47, Baratza Encore

(21-06-2020, 13:22)alexm04 Wrote:
(21-06-2020, 00:08)orwo Wrote: Off topic ai idee unde găsesc capacul de sticla de la carafa hario?

Cred ca am eu unul pe acasa, am spart carafa. Daca il gasesc iti dau un PM sa ti-l trimit Smile
Mulțumesc anticipat
[b]rocket giotto timer evoluzione r , cafflano kompresso, tamper panthera gear powered by suncoffee , rasnita Compaq k3 ,  kinu M 47, WDT tool by panthera, hario v60,BWT filter, ibric, nivelator mota.[/b]

Valabil.

Vândut user-ului Eusebiu cu prețul cerut. Mulțumesc pentru găzduire!

Radical,multumesc pentru seriozitate!

Forum Jump:

Browsing: 1 Guest(s)