Hello There, Guest! Login Register

Poll: Folositi Tapatalk?
You do not have permission to vote in this poll.
DA
0%
0 0%
NU
100.00%
7 100.00%
Total 7 vote(s) 100%
* You voted for this item. [Show Results]

Tapatalk

L am si reinstalat si tot la imaginea de sus ma duce.
Dupa care imi da povariantele de plata.
Nu am activat nici un cod. Cel putin din cate stiu eu.

Sa intaleg ca sunt users ca nu au cumparat aplicatia si pot posta mesaje?
MaraX <> FlairPro2 <>EurekaSD <> BravoTools <> KinuM47Clasic <> FellowStaggEKG <> HarioSwitch <>Paragon Nucleus<> Refractometru <

Reply
Tine de cont, nu de aplicatie…
Versiunea standard e free. Cu unele limitari, dar nu foarte deranjante. Poti plati anual si ai cont VIP, cu acele restrictii anulate.
PL41TEM, Eureka Mignon Specialita, M47 Phoenix, ibric, AeroPress, Kompresso... and V60/Hario Buono

Reply
si mie imi cere bani de cateva zile
initial am crezut ca imi cere pt ca incerc sa uploadez imagini, dar si pt o simpla postare face tot asa
alte cazuri?
Vesuvius Evo Leva + Bentwood Vertical 63, Pullman BigStep Custom 54.9mm, Lunar 2021, V60/Orea/April Brewer, Pearl 2021, Cafflano Kompresso+Kinu M47

Reply
Android sau măr? La mine văd că merge...
PL043MMI and KINU SIMPLICITY feat ANNA PL41TEM & Staresso Mirage Pro 2023

Reply
Incercati un update de aplicatie Tapatalk. Daca se dovedeste ca apare in aplicatie acea cerere ca in imaginea primita de la vladdooo, atunci eliminam Tapatalk si gata. Practic ei scriu acolo ca se va trece doar la modalitatea de abonament pt a folosi aplicatia, iar banii vor fi impartiti cu ownerii de forum. Cum nu incape vorba sa folosim asa ceva pe Espressoman, nici aplicatia nu va avea ce sa mai caute. Asteptam si alte postari sa vedem daca intr-adevar asta e noua lor politica.
[Image: zv9pXjQ.jpeg]
#Lelit Bianca V3 Black #EK43S + SSP & Titus carrier #Honne Slim #Kinu Titan

Reply
Mda, nici la mine nu mai merge, acum scriu de pe calculator. Aceeași imagine ca mai sus...

Am incercat ce zici tu Liviu, am sters și reinstalat aplicația, același mesaj (IOS). Ciudat este că până să postezi tu, a mers.
PL043MMI and KINU SIMPLICITY feat ANNA PL41TEM & Staresso Mirage Pro 2023

Reply
Coincidenta Smile Probabil tine putin pana se va propaga schimbarea lor catre toti userii aplicatiei, apoi veti vedea mereu acest mesaj. Mai stam cateva zile sa mai obtinem confirmari si apoi renunt la plugin daca asa stau lucrurile.
#Lelit Bianca V3 Black #EK43S + SSP & Titus carrier #Honne Slim #Kinu Titan

Reply
Eu am renuntat de 3 luni la ea.
Puteam doar sa vizualizez fara sa postez.
MaraX <> FlairPro2 <>EurekaSD <> BravoTools <> KinuM47Clasic <> FellowStaggEKG <> HarioSwitch <>Paragon Nucleus<> Refractometru <

Reply

Forum Jump:

Browsing: 1 Guest(s)