Hello There, Guest! Login Register


Tamper Decent, Joe Frex (mâner dinamometric ), Sita VST

#1
De vânzare :

1). Tamper Decent - V2 ( 58,45 mm, autonivelant, dinamometric, 25 lbs, proiectat de Scott Rao ), împreună cu un săculeț din piele naturală pt protecție, transport.
Pret : 390 lei ;

2). Tamper dinamometric Joe Frex (mâner). Foarte puțin utilizat, estetic este impecabil. Click-ul funcționează perfect, limitatorul de presiune poate fi reglat între 8 și 21 kg.
Preț : 170 lei ;

3). Sita VST, 20 g, ridgeless, nouă, neutilizată.
Preț : 135 lei.

Cele trei prețuri sunt fixe, iar transportul intră în sarcina cumpărătorului.

[Image: 9tBskFw.jpg]
 ECM Classika Pid / Aram Espresso Maker / G-iota + SSP MP /  Kinu M47 Classic / Acaia Lunar / Bravo Tools / Aram Ultimatum Tamper / Fellow Stagg EKG / BPlus Stirrer / DUOMO The Eight ||
  Past : Lelit PL81T / Lelit Mara X / Niche Zero ||
  
 
Reply
#2
Vreau eu sita VST
Expobar Brewtus IV+pulsor, Niche Zero, VST 18/20g, Bravo Tamper & Distribution Tool, Felicita Arc Scale
Gaggia Baby Millennium+PID, Kinu M47, site IMS, nivelator Motta 58.5, Espro Calibrated Tamper 58.35
 
Reply
#3
Vreau eu manerul de la Joe Frex.
Profitec Pro 800, Kinu M68 - M47, Lelit PL043MMI, Hario V60
 
Reply
#4
Vad ca mânerul dinamometric Joe Frex sa dat.
Îmi poți spune de unde l ai luat.? Îmi place exact culoarea pe care ai dat o.
Mulțumesc

Trimis de pe al meu MAR-LX1A folosind Tapatalk
MaraX <> FlairPro2 <>EurekaSD <> BravoTools <> KinuM47Clasic <> FellowStaggEKG <> HarioSwitch <>Paragon Nucleus<> Refractometru <
 
Reply
#5
idrinkcoffee.com
 ECM Classika Pid / Aram Espresso Maker / G-iota + SSP MP /  Kinu M47 Classic / Acaia Lunar / Bravo Tools / Aram Ultimatum Tamper / Fellow Stagg EKG / BPlus Stirrer / DUOMO The Eight ||
  Past : Lelit PL81T / Lelit Mara X / Niche Zero ||
  
 
Reply
#6
Trimit și la noi?

Trimis de pe al meu MAR-LX1A folosind Tapatalk
MaraX <> FlairPro2 <>EurekaSD <> BravoTools <> KinuM47Clasic <> FellowStaggEKG <> HarioSwitch <>Paragon Nucleus<> Refractometru <
 
Reply
#7
Nu stiu. Al meu a fost cumparat in Canada de cineva care lucreaza acolo si cand a venit in tara intr-o mica vacanta mi l-a adus.
 ECM Classika Pid / Aram Espresso Maker / G-iota + SSP MP /  Kinu M47 Classic / Acaia Lunar / Bravo Tools / Aram Ultimatum Tamper / Fellow Stagg EKG / BPlus Stirrer / DUOMO The Eight ||
  Past : Lelit PL81T / Lelit Mara X / Niche Zero ||
  
 
Reply
#8
@HoratiuC, ti-am trimis PM.
 ECM Classika Pid / Aram Espresso Maker / G-iota + SSP MP /  Kinu M47 Classic / Acaia Lunar / Bravo Tools / Aram Ultimatum Tamper / Fellow Stagg EKG / BPlus Stirrer / DUOMO The Eight ||
  Past : Lelit PL81T / Lelit Mara X / Niche Zero ||
  
 
Reply
#9
Mânerul dinamometric JoeFrex și sita VST au fost vândute, la prețurile cerute, colegilor noștri @da arion și @HoratiuC.
Mai rămâne la vânzare doar tamperul autonivelant Decent - versiunea 2 ( 58,45mm ),
al cărui preț scade la 370 lei.
 ECM Classika Pid / Aram Espresso Maker / G-iota + SSP MP /  Kinu M47 Classic / Acaia Lunar / Bravo Tools / Aram Ultimatum Tamper / Fellow Stagg EKG / BPlus Stirrer / DUOMO The Eight ||
  Past : Lelit PL81T / Lelit Mara X / Niche Zero ||
  
 
Reply
#10
Iau eu tamperul Decent
 
Reply
#11
Toate cele trei produse au fost vândute la prețul cerut.
Multumesc pt găzduire.
Se poate închide.
 ECM Classika Pid / Aram Espresso Maker / G-iota + SSP MP /  Kinu M47 Classic / Acaia Lunar / Bravo Tools / Aram Ultimatum Tamper / Fellow Stagg EKG / BPlus Stirrer / DUOMO The Eight ||
  Past : Lelit PL81T / Lelit Mara X / Niche Zero ||
  
 
Reply
#12
Am primit sita și e conform descrierii.
Expobar Brewtus IV+pulsor, Niche Zero, VST 18/20g, Bravo Tamper & Distribution Tool, Felicita Arc Scale
Gaggia Baby Millennium+PID, Kinu M47, site IMS, nivelator Motta 58.5, Espro Calibrated Tamper 58.35
 
Reply
  


Forum Jump:


Browsing: 1 Guest(s)