Hello There, Guest! Login Register


Site IMS, baza dus Gaggia alama + cap dus IMS noi

#1
Rainbow 
Am de vanzare doua baze de dus alama pentru gaggia classic (pentru modelul classic pana in 2015) - nu se potriveste pe new classic + doua capete de dus IMS care se potrivesc cu baza de alama  - 150 lei per set

Doua site IMS Competition - Single 6/9g si double 12/18g  - Matching tamper 58.5 mm  - 60 lei buc

Toate produsele sunt noi 

Bonus un termometru gratuit


Attached Files Thumbnail(s)
   
 
#2
Interesat de 12-18g. Îți dau PM după ce cum copii de prânz.
2017.11 Lelit Victoria, Kinu M47  ► 2018.09 Profitec Pro 300, Kinu M47 + Niche  ► 2019.09 Dalla Corte  S + u ⋑ ı o, Niche 
 
#3
M-ar interesa o baza de dus.
Brasilia Club, Kinu Simplicity, Comandante, Kingrinder P0, Mignon Specialita.
ex: Gaggia Espresso, Color; Quamar T80, Macap M2D, Feldgrind 2.
 
#4
Renunt. Cred ca nu se potriveste la mine.
Brasilia Club, Kinu Simplicity, Comandante, Kingrinder P0, Mignon Specialita.
ex: Gaggia Espresso, Color; Quamar T80, Macap M2D, Feldgrind 2.
 
#5
Mai e valabil anuntul ?
Lelit Grace PL81T VIP Line , Lelit William PL72 , Gaggia Classic , Lelit Fred PL043MMI , tamper Lelit PL200 , nivelator Lelit PL121, outdoor : Aerobie AeroPress , Coffee Gator , Porlex Mini
 
#6
da, mai este, mai putin sita dubla care s-a dat
 
#7
Bazele de dus cum de au 6 gauri , ca standard ele vin cu 4 ? Ma refer la gaurile mici de pe margine.
Lelit Grace PL81T VIP Line , Lelit William PL72 , Gaggia Classic , Lelit Fred PL043MMI , tamper Lelit PL200 , nivelator Lelit PL121, outdoor : Aerobie AeroPress , Coffee Gator , Porlex Mini
 
#8
gaurile de pe margine conteaza la ce?
 
#9
N-am idee exact la ce. Stiu insa ca cele default au 4 gauri . Am vazut la mag-pro tot din alama dar cu 4 gauri . Sigur au ele un rol anume nu cred ca-s facute degeaba . Ciudat e ca ale tale au 6 iar nu 4. N-am vazut niciunde cu 6 . De unde le-ai luat ? INteleg ca-s noi dar cumparate sau is manufacturate ? Sitele de dus de la IMS ce model sunt ca in poza nu se vede asta , modelul e trecut pe partea opusa . Ideea e ca e bine sa stii ce cumperi inainte de a o face Big Grin Big Grin
Lelit Grace PL81T VIP Line , Lelit William PL72 , Gaggia Classic , Lelit Fred PL043MMI , tamper Lelit PL200 , nivelator Lelit PL121, outdoor : Aerobie AeroPress , Coffee Gator , Porlex Mini
 
#10
Și cea de la tidaka are tot 6 găuri, plasate altfel:

https://www.tidaka.net/de/zubehoer/dusch...n-v2a.html

A mea e de la espressoshop și are 4 găuri pe margine.

https://www.theespressoshop.co.uk/Mobile...-1976.aspx
 
  


Forum Jump:


Browsing: 1 Guest(s)