Hello There, Guest! Login Register


Sita BPLUS

#91
[quote=adriao;157386]
Aici e cam același produs. A încercat cineva? 
Eu sm de o luna si sunt multumit.
 
Reply
#92
(24-02-2022, 21:11)Amatoruldecafea Wrote: În concluzie, merita achiziția unei astfel de site?

Depinde care din ele... ca sunt pentru toate buzunarele... cred ca e cel mai democratic accesoriu in bransa asta, il gasesti de la 40 lei pana la 40$, asa ca si-l poate permite oricine.
Personal nu am incercat niciunul, pentru ca nu se gasesc pentru masina mea cu grup mic, plus ca shower screen-ul meu este oricum floating, se impinge in jos sa atinga patul de cafea, si joaca aproximativ acelasi rol ca sita asta.
Si nici nu e o problema curatirea lui, fact of life, face parte din mentenanta de dupa fiecare extractie.
Asa ca, atat timp cat nu exista un consens unanim ca schimba clar gustul, in bine, nu vad de ce mi-as taia unul custom, lucru care se poate face in tara.
 
Reply
#93
Eu folosesc una de pe ali de 1-2 luni. Nu schimba gustul in niciun fel, in schimb shower screenul grupului este curat iar pucul de cafea cade mereu intreg, deci mult mai putina mizerie. Pentru mine merita, mai ales la 20-30 de lei cat am dat pe el
Now: Lelit MaraX | Timemore 078S | Timemore Black Mirror | Staresso Mirage Pro
Past: Lelit PL81T Grace | DF64 | Cafflano Kompresso

 
 
Reply
#94
Da, merită achiziția. Pe lângă faptul ca este mai puțină mizerie automat faci economie și la apa, flush-uri mai scurte, sau mai puține.
ꟼₚᵣₒ ₈₀₀/ VOSTOK 1Gr/ Hoᴎᴎɘ Ꙅlim //VAᴙio Homɘ //ꙄɘTTɘ WI //ₘₐₙ ₐₜ wₒᵣₖ
 
Reply
  


Forum Jump:


Browsing: 1 Guest(s)