17-11-2017, 10:04
(Edited 17-11-2017, 10:06 by Catalin2103.)
Va salut!
Avand in vedere ofertele de BF am hotarat sa achizitionez un espressor. Problema este ca m-am oprit la 2 aparate din categorii diferite. Deci compar mere cu pere. Ma intereseaza cateva sfaturi de la cei care au sau au avut aceste aparate privind rezultatul din ceasca.
Bezzera Unica PID vs Expobar Leva (cu termometru tip Eric)
Primu SBDU al doilea HX.
Pretul este in avantajul Bezzerei, mai ieftin cu 250 lei plus cadou latiera si tamper.
Consum de cafea pe zi, 2 extractii dimineata si una la amiaza. Nu sunt un mare fan al frotarii laptelui.
Rasnita actuala Bezzera BB005 TM achizitionata acum cateva luni de la @Denis
Astept cu deosebit interes sfaturile voastre
Avand in vedere ofertele de BF am hotarat sa achizitionez un espressor. Problema este ca m-am oprit la 2 aparate din categorii diferite. Deci compar mere cu pere. Ma intereseaza cateva sfaturi de la cei care au sau au avut aceste aparate privind rezultatul din ceasca.
Bezzera Unica PID vs Expobar Leva (cu termometru tip Eric)
Primu SBDU al doilea HX.
Pretul este in avantajul Bezzerei, mai ieftin cu 250 lei plus cadou latiera si tamper.
Consum de cafea pe zi, 2 extractii dimineata si una la amiaza. Nu sunt un mare fan al frotarii laptelui.
Rasnita actuala Bezzera BB005 TM achizitionata acum cateva luni de la @Denis
Astept cu deosebit interes sfaturile voastre
Unele lucruri in contact cu prostul ... nu functioneaza!
Bezzera Unica PID MN + rasnita Bezzera BB005 TM, IMS Competition, latiera Motta Europa, tamper Motta 58mm ... si multa apa plata Bucovina
Bezzera Unica PID MN + rasnita Bezzera BB005 TM, IMS Competition, latiera Motta Europa, tamper Motta 58mm ... si multa apa plata Bucovina
