Hello There, Guest! Login Register

Sette 270w vs DIP GRINDERS DKS-65

Salutare, avand in vedere ca am un Expobar acum, ma determina sa ima gandesc si la o rasnita noua, cea pe care o am parca nu mai e ce trebuie ?. Am o dilema,ce sa aleg intre cele 2 din titlu? Recomandarile in aceeasi gama de pret, sunt bine venite. Multumesc

Reply
Sette270W a primit un upgrade, si (presupun) in curand doar modelul Sette 270Wi va fi comercializata.
Intre cele doua sunt mai multe diferente, dar cea mai importanta: Sette are cutite conice, si DIP-ul are de flat.

Daca vrei pe DIP-ul poti testa si in Oradea.
--Only God Can Judge Me--

Reply
Cred ca si Sette, oricum nu stiu cand deschid cei de la barshaker ca am de ridicat de la ei o comanda si ma gandesc sa testez. In schimb habar nu am ce ar da mai bine langa Expobar ca rasnire

Cred ca si Sette, oricum nu stiu cand deschid cei de la barshaker ca am de ridicat de la ei o comanda si ma gandesc sa testez. In schimb habar nu am ce ar da mai bine langa Expobar ca rasnire

Reply
Chiar așa @MyR, cum lucrează barshaker si de ce e închis pe 1 ianuarie?
factory g106, m47, ims, kazak accessories, fluid bed roaster

Reply
(31-12-2018, 18:55)RaresM Wrote: Cred ca si Sette, oricum nu stiu cand deschid cei de la barshaker ca am de ridicat de la ei o comanda si ma gandesc sa testez.
Momentan din cele electrice ce pot fi testate in showroom sunt:
- Honne slim
- Honne horeca
- Eureka zenith
- Dip dks65
- Lelit Fred
Restul ( eureka mignon specialita si sette ) sunt la clienti pentru testing.
Rares daca vrei imi trimiti un PM si vorbim pe telefon si deschid locatia si iti arat eu personal.

@dev in perioada asta showroomul a fost inchis, si in general are orar total diferit fata de shoppul online ( sau de suportul de acolo). Din 7 ianuarie revenim toti, pana atunci o parte a staff-ului este plecat.
Chiar si asa “inchis” am intalnit cu espressomani si am avut placerea sa gustam cafelele primite de la @bubucalu
--Only God Can Judge Me--

Reply

Forum Jump:

Browsing: 1 Guest(s)