Hello There, Guest! Login Register


REDUCERILE BARSHAKER - Eureka, DF64 Gen2, DF64V, ECM, Bentwood etc

(02-11-2019, 11:46)Tiranator Wrote: ... mai multe variante ca de exemplu 15BL, 16CR, 17NX, preturile diferă între ele
Diferentele sunt doar de design.
https://www.eureka.co.it/en/catalogo/pro.../1/20.aspx
Intra pe configurator si vei vedea.
ECM Synchronika / Eureka Mignon Specialita / Kinu M47S / Kribli-Grabli / Motta and Normcore tools & Gaggia Classic 2015 / MDF 
 
Reply
Mersi!
Bianca V2, DF64 SSP cast, Comandate, Zp6 special, Kinu m47p, cafelat robot, wilfa, april brewer, b75, v60
 
Reply
Salutari,

Yahoo 
...ne pregatim de Black Friday ... Smile So be prepared!

Yahoo 

----

In 2020 o sa aducem un espressor pe piata noastra care o sa ajuta pe multi sa devine pasionati de cafea mai usor, dar si mai ieftin... 
Mostra e la noi de cateva zile, si daca este cineva interesat va asteptam pe toti in showroomul din Oradea pentru teste...
Am fost atat de multumit de rezultatele ca am si uitat sa fac mai multe poze... Smile   Shy  
https://imgur.com/a/hVOF9Su

Informatii de baza:
- boiler de 500ml
- grup de 58mm, cu portafiltru "profesional"
- preinfusion
- hot water separat 
- poti seta timpul extractiei
- PID
- steamer profesional ( duza cu 3 gauri )
- rezervor detasabil + nivelul apei din rezervor vizibil din lateral prin markere ( min / max )
- full inox
- cup warmer
- manometru

Am avut un setup de EK43 + LM FB80 + espressorul de test, cu diverse cafele de la Yume ( fresh ) + un Etiopia Guji prajit in august ( insa deschis azi ).
--Only God Can Judge Me--
 
 
Reply
Buna ziua,
Cand si unde afisati reducerile?
Multumesc
 
Reply
In timpul anului sunt aici, pe acest topic, pe prima pagina. De black friday, reducerea suplimenatara pentru espressomani va fi afisata pe pagina din fiecare an https://www.espressoman.ro/black-friday/  , sectiunea BArshaker. Mai precis, vei baga un cod si se va aplica o reducere suplimentara fata de cele din site-ul barshaker.ro
#Lelit Bianca V3 Black #EK43S + SSP & Titus carrier #Honne Slim #Kinu Titan
 
 
Reply
Pentru zilele de black friday am mutat discutiile in topicul dedicat.
#Lelit Bianca V3 Black #EK43S + SSP & Titus carrier #Honne Slim #Kinu Titan
 
 
Reply
(12-11-2019, 21:34)MyR Wrote: Salutari,

Yahoo 
...ne pregatim de Black Friday ... Smile So be prepared!

Yahoo 

----

In 2020 o sa aducem un espressor pe piata noastra care o sa ajuta pe multi sa devine pasionati de cafea mai usor, dar si mai ieftin... 
Mostra e la noi de cateva zile, si daca este cineva interesat va asteptam pe toti in showroomul din Oradea pentru teste...
Am fost atat de multumit de rezultatele ca am si uitat sa fac mai multe poze... Smile   Shy  
https://imgur.com/a/hVOF9Su

Informatii de baza:
- boiler de 500ml
- grup de 58mm, cu portafiltru "profesional"
- preinfusion
- hot water separat 
- poti seta timpul extractiei
- PID
- steamer profesional ( duza cu 3 gauri )
- rezervor detasabil + nivelul apei din rezervor vizibil din lateral prin markere ( min / max )
- full inox
- cup warmer
- manometru

Am avut un setup de EK43 + LM FB80 + espressorul de test, cu diverse cafele de la Yume ( fresh ) + un Etiopia Guji prajit in august ( insa deschis azi ).

Cam cand preconizati (aproximativ) ca se va putea cumpara in 2020? Primavara-vara..?
Strâng bani pt un aparat si ma gandesc ca merita sa mai astept Smile
Lelit PL81T, ​Eureka Mignon XL, Kinu M47 Phoenix, Cafflano Kompresso, Bialetti Brikka (made in Omegna:)
Ex: Saeco Poemia, Hario Skerton 
 
Reply
(18-11-2019, 14:46)dragos.stoian Wrote: Cam cand preconizati (aproximativ) ca se va putea cumpara in 2020? Primavara-vara..?
Strâng bani pt un aparat si ma gandesc ca merita sa mai astept Smile

Aproximativ 3-5 luni maxim.
--Only God Can Judge Me--
 
 
Reply
Mersi! Si crezi că o sa fie pana in 3000 de lei?
Lelit PL81T, ​Eureka Mignon XL, Kinu M47 Phoenix, Cafflano Kompresso, Bialetti Brikka (made in Omegna:)
Ex: Saeco Poemia, Hario Skerton 
 
Reply
(18-11-2019, 16:26)dragos.stoian Wrote: Mersi! Si crezi că o sa fie pana in 3000 de lei?

Pana cand nu se confirma ultima modificare/cerere plus CE pentru europa nu pot estima.
Hai sa reluam discutia in 1-2 luni, cand am mai multe informatii..
--Only God Can Judge Me--
 
 
Reply
Kribli-Grabli - 58mm - IN STOC!
Wink
--Only God Can Judge Me--
 
 
Reply
(20-11-2019, 17:28)MyR Wrote: Kribli-Grabli - 58mm - IN STOC!
Wink
Kribli nu merge si la sita ascaso de 57mm nu? Parca era o discuție dar nu mai tin minte.
PL41TEM; Kinu Pheonix  
 
Reply
Salut.
Ce portafiltru fara fund se potriveste la espressorul Lelit Pl 92 T ?
 Ce site duble imi recomandati  atat pentru acest portafiltru cat si pentru cel original ?
Multumesc.
Lelit PL 92T / MacapM42M
 
Reply
Salut!  As vrea sa stiu,  daca e preconizat in viitorul apropiat un nou import de tampere BRAVO?
CREM ONE Profiler; Compak E8; Sculptor 078S; Kinu M47; VST18-20gr.
Ex: LELIT PL62S(kit profilare CS), Mazzer SJ
 
Reply
(15-11-2019, 14:51)Lyvyoo Wrote: Pentru zilele de black friday am mutat discutiile in topicul dedicat.

Nu mai gasesc topicul pentru Black Friday, oare de ce?
 
Reply
S-a incheiat pentru barshaker. Intreaga arie de Black Friday va fi stearsa duminica seara pentru ca este provizorie, sa nu amestecam discutiile...
#Lelit Bianca V3 Black #EK43S + SSP & Titus carrier #Honne Slim #Kinu Titan
 
 
Reply
(21-11-2019, 09:48)tapughenadie Wrote: Salut!  As vrea sa stiu,  daca e preconizat in viitorul apropiat un nou import de tampere BRAVO?

Da, avem un import nou cu muuuulte produse, insa mai dureaza pana cand ajunge..
Poti sa trimiti o precomada pe site sau mail daca stii de ce ai nevoie, incat nemtii vaneaza pe site si se cam epuizeaza repedeSmile

(21-11-2019, 09:32)Ovidiu- Geo Wrote: Salut.
Ce portafiltru fara fund se potriveste la espressorul Lelit Pl 92 T ?
 Ce site duble imi recomandati  atat pentru acest portafiltru cat si pentru cel original ?
Multumesc.

Legat de portafiltru:
Ar trebui sa vorbesti cu @Lyvyoo si sa-l cumperi direct de la importator ( silmar ) incat ai un pret special pentru accesorii.

Legat de site:
eu personal am avut cele mai bune extractii pe nanotech de 16/18g si 18/20 superfine.
--Only God Can Judge Me--
 
 
Reply
Tamper station Bravo?
Vesuvius Evo Leva + Bentwood Vertical 63, Pullman BigStep Custom 54.9mm, Lunar 2021, V60/Orea/April Brewer, Pearl 2021, Cafflano Kompresso+Kinu M47
 
Reply
(21-11-2019, 18:16)MyR Wrote:
(21-11-2019, 09:48)tapughenadie Wrote: Salut!  As vrea sa stiu,  daca e preconizat in viitorul apropiat un nou import de tampere BRAVO?

Da, avem un import nou cu muuuulte produse, insa mai dureaza pana cand ajunge..
Poti sa trimiti o precomada pe site sau mail daca stii de ce ai nevoie, incat nemtii vaneaza pe site si se cam epuizeaza repedeSmile
Multumesc! Precomanda am trimis-o chiar in zilele de BF. Asa ca, sper sa fiu inaintea nemtilor Wink  Wink
CREM ONE Profiler; Compak E8; Sculptor 078S; Kinu M47; VST18-20gr.
Ex: LELIT PL62S(kit profilare CS), Mazzer SJ
 
Reply
Nu trebuie sa aprob eu nimic la importatori sau prajitori Smile Orice espressoman poate intra direct in sectiunea dedicata de reduceri si de acolo trimite oricarei entitati cererea, care ajunge instant.
#Lelit Bianca V3 Black #EK43S + SSP & Titus carrier #Honne Slim #Kinu Titan
 
 
Reply
Anunt important!

Toate produse Felicita sunt in stoc!
Dupa o tura extra lunga cu importul acum de 15minute am descarcat in depozit.

PRODUS NOU!
Felicita - Parallel PLUS

Vezi toate produsele Felicita - link
--Only God Can Judge Me--
 
 
Reply
Salut,
  Când o sa mai aveți site ascaso 57 mm un stoc? 
  Ms
Espressor: Lelit PL41TEM ,  Rasnita: Baratza Sette 270wi, Sita : Ascaso 
 
Reply
Am facut comanda acum de 3 saptamani, s-a platit, sper sa ajunga in 7-10 zile..
--Only God Can Judge Me--
 
 
Reply
Buna ziua,
Ma puteti ajuta cu vreun sfat privind cescutele de espresso, capuccino, groase?
Multumesc!
 
Reply
Buna ziua,

Sigur! - link -
--Only God Can Judge Me--
 
 
Reply
Da, sunt ok, dar nu inteleg, pretul este per set? (adica 2 buc 50 lei?)

La ce pret ar ajunge cu reducerea de la Barshaker???
Multumesc!
 
Reply
(29-11-2019, 14:40)DJ Baffy Wrote: Da, sunt ok, dar nu inteleg, pretul este per set? (adica 2 buc 50 lei?)

Pretul este pentru 1 set adica farfurie+ceasca.

-10% conform discountului espressoman.
--Only God Can Judge Me--
 
 
Reply
Multumesc pentru raspuns!
Uff, exista vreo varianta mai ieftina pentru cestile cu perete mai gros? E destul de scump pentru mine Loveramics!...
 
Reply
Din pacate in portofoliul nostru nu.
Insa ati primit o recomandare foarte buna de la @organon pentru cestile Hedone.
--Only God Can Judge Me--
 
 
Reply
Salutare,
Ceva noutăți legate de sitele ascaso 57 mm
Ms

Trimis de pe al meu BLA-L29 folosind Tapatalk
Espressor: Lelit PL41TEM ,  Rasnita: Baratza Sette 270wi, Sita : Ascaso 
 
Reply
  


Forum Jump:


Browsing: 1 Guest(s)