Hello There, Guest! Login Register


Quamar M80 E

#1
Ofer spre vinzare risnita Quamar M80 E, cumparata in decembrie 2014, folosita extrem de putin (a macinat 250 g cafea, de calitate!), fara garantie, pret 1900 lei pentru cine intreaba, 1800 pentru cine vrea sa cumpere. 
Cineva trebuie sa se bucure de o astfel de masinarie! 
Motivul vinzarii: nu se potriveste cu persoana mea.    Confused
Va rog sa nu ma intrebati detalii tehnice, deoarece nu ma pricep.
Daca va fi cineva interesat, atunci as propune ca pretul transportului sa fie impartit pe din doua.


Attached Files Thumbnail(s)
   
 
#2
De unde provine, nu a fost achizitionata noua? De ce nu are garantie?
Cum s-ar traduce nu se potriveste cu persoana mea ?
Izzo Alex Duetto III|La Pavoni Pro|Cafflano® Kompresso|Aero Press|Honne|Anfim Lusso|Kinu M47|MYY47 Aerolite|Sözen Değirmen|Aillio R1 Bullet|.
 
#3
(28-04-2015, 13:08)baloozzy Wrote: De unde provine, nu a fost achizitionata noua? De ce nu are garantie?
Cum s-ar traduce nu se potriveste cu persoana mea ?

Am vrut sa o asortez cu un espressor de calibru, le-am avut pe amindoua, insa erau prea complicate pentru mine. Pe deasupra a fost vorba si de spatiu, asa ca m-am decis sa renunt.
Risnita face parte din acele produse desigilate in vederea expunerii... Este nefolosita, deci noua, dar nu are garantie.
 
#4
Ce inaltime are cu acest cos, sare de 60cm? Cu cel mic parca are 45cm
Izzo Alex Duetto III|La Pavoni Pro|Cafflano® Kompresso|Aero Press|Honne|Anfim Lusso|Kinu M47|MYY47 Aerolite|Sözen Değirmen|Aillio R1 Bullet|.
 
#5
(28-04-2015, 13:31)baloozzy Wrote: Ce inaltime are cu acest cos, sare de 60cm? Cu cel mic parca are 45cm

Dupa-masa pot sa va dau un raspuns privitor la dimensiuni.
 
#6
Eventual putem vorbi si la telefon, 0xxxxxxxxx.
 
#7
(28-04-2015, 13:31)baloozzy Wrote: Ce inaltime are cu acest cos, sare de 60cm? Cu cel mic parca are 45cm

Mie mi se pare că nu e M 80, ci Q 13 E , varianta care o am eu, cea cu cuțite plane de 75 mm . Nici eu nu am luat-o cu garanție , am fost fericit că a dat norocul peste mine . Este tot cu coșul mare , am dat pe ea tot 1900 lei și merge perfect.
Dacă vrei, pot măsura înălțimea ei cu acel coș.
Quamar Q13 E, Bezzera Strega
Bodum Bistro French Press, Hario (concediu si la munca)
 
#8
De acord cu tine. M80 este total diferita la sistemul de reglaj.
Sper ca in 2 zile sa-mi apara in semnatura  Angel
Izzo Alex Duetto III|La Pavoni Pro|Cafflano® Kompresso|Aero Press|Honne|Anfim Lusso|Kinu M47|MYY47 Aerolite|Sözen Değirmen|Aillio R1 Bullet|.
 
#9
(28-04-2015, 22:11)baloozzy Wrote: De acord cu tine. M80 este total diferita la sistemul de reglaj.
Sper ca in 2 zile sa-mi apara in semnatura  Angel

Nu vei regreta !
Quamar Q13 E, Bezzera Strega
Bodum Bistro French Press, Hario (concediu si la munca)
 
#10
Se poate inchide. Multumesc!
 
  


Forum Jump:


Browsing: 1 Guest(s)