Hello There, Guest! Login Register


Pungi opace, resigilabile, cu supapa

#1
Pentru ca voi mai face cadou la prieteni din cand in cand cafea proaspat prajita, as vrea sa cumpar niste pungi resigilabie cu supapa. Imi puteti recomanda niste furnizori din tara sau europa? Eu nu am gasit decat in China cu comenzi minime de 10.000-20.000 de bucati. Smile
Profitec Pro 700, Eureka Olympus 75E, GeneCafe CBR 101
 
Reply
#2
(28-02-2013, 02:19)zuluafonu Wrote: Pentru ca voi mai face cadou la prieteni din cand in cand cafea proaspat prajita, as vrea sa cumpar niste pungi resigilabie cu supapa. Imi puteti recomanda niste furnizori din tara sau europa? Eu nu am gasit decat in China cu comenzi minime de 10.000-20.000 de bucati. Smile

Resigilibale fara supapa la Antigua.
Cu supapa mai aveau cei de la Leonard Cafe. Vorbeste cu Radu Ionescu.
La Marzocco FB70 + Nuova Simonelli Appia + Cafemino + Gene Cafe
 
Reply
#3
(28-02-2013, 02:19)zuluafonu Wrote: Imi puteti recomanda niste furnizori din tara sau europa?
Eu am rosii de la Mihai Honciuc (Sarkis).
Izzo Alex Duetto III|La Pavoni Pro|Cafflano® Kompresso|Aero Press|Honne|Anfim Lusso|Kinu M47|MYY47 Aerolite|Sözen Değirmen|Aillio R1 Bullet|.
 
Reply
#4
Sarkis(rosii) si Ecuator(negre) livreaza in astfel de pungi.
Izzo Alex Duetto 3,La Pavoni Europicola, Bentwood v63, Nuova Simonelli MDJ+SSP, Felicita Arc
 
Reply
#5
(28-02-2013, 10:29)Cosmin Wrote: Sarkis(rosii) si Ecuator(negre) livreaza in astfel de pungi.
Parca la Ecuator nu au acea banda de resigilare, gresesc?
Izzo Alex Duetto III|La Pavoni Pro|Cafflano® Kompresso|Aero Press|Honne|Anfim Lusso|Kinu M47|MYY47 Aerolite|Sözen Değirmen|Aillio R1 Bullet|.
 
Reply
#6
Nu mai tin minte.
Izzo Alex Duetto 3,La Pavoni Europicola, Bentwood v63, Nuova Simonelli MDJ+SSP, Felicita Arc
 
Reply
#7
(28-02-2013, 11:10)Cosmin Wrote: Nu mai tin minte.

Cele de la Ecuator au banda, dar nu au supapa. In schimb, am observat doua gaurele mici in dosul pungii.
 
Reply
#8
Eu as vrea sa cumpar doar pungi, nu cafea in pungi si sa le refolosesc ulterior. A cumparat vreunul dintre voi de la Ecuator sau Leonard DOAR pungi ?
Hottop | Baratza Forte | Bosco Sorrento | Hario v60, Syphon, Chemex, Clever, Bonavita Immersion Dripper, Walkure Karlsbad, Aeropress, Frenchpress, Ibric, pahar, ceasca, lingura, apa, cafea...
 
Reply
  


Forum Jump:


Browsing: 1 Guest(s)