Hello There, Guest! Login Register


Prajitoria Sarkis Cafe - ce cafea am prajit astazi?

11.12.2018 prajit ethiopia , peru , sweet , chocolat , amore , chic , EQ iar ieri am prajit brazilia , columbia , guatemala , costa rica , java , kenya.
Anunt ca ultima prajire ( inainte de Craciun ) va fi pe data de 20 Dec , cand se va termina stocul inchid magazinul .
Urmatoarea prajire va fi pe data de 27 Dec , ma repet , cand se va termina stocul inchid , voi reveni la program normal incepand cu data de 03.01.2019.
Din pacate , pentru cei din tara va fi putin mai greu , recomand ca inainte de a face comanda sa ma SUNE , pentru a vedea ce modalitati de livrare sunt .
Orice nelamuriri aveti , rog a ma suna , nu a-mi da mesaj
Prajitor Probat, Rasnite Mahlkonig si Bunn
 
Reply
La multi ani in noul an !!!
Astazi , 03.01.2019 , prajit TOATE
Prajitor Probat, Rasnite Mahlkonig si Bunn
 
Reply
08.01.2019 prajit brazilia , columbia , guatemala , costa rica , ethiopia , java , sarkis cafe , sweet , amore
Prajitor Probat, Rasnite Mahlkonig si Bunn
 
Reply
11.01.2019 prajit brazilia , columbia , guatemala , costa rica , sarkis cafe , sweet , sarkis mocca , peru
Prajitor Probat, Rasnite Mahlkonig si Bunn
 
Reply
14.01.2019 prajit ethiopia , salvador , kenya , java , sweet , chocolat , amore , chic , sarkis cafe
Prajitor Probat, Rasnite Mahlkonig si Bunn
 
Reply
15 01.2019 prajit brazilia , columbia , ethiopia , papua , java
Prajitor Probat, Rasnite Mahlkonig si Bunn
 
Reply
18.01.2019 prajit columbia , guatemala , costa rica , ethiopia , salvador , papua , sweet , chocolat , amore , EQ , sarkis cafe
Prajitor Probat, Rasnite Mahlkonig si Bunn
 
Reply
22.01.2019 prajit brazilia , columbia , papua , chic , sweet , chocolat si mexic ( la editie limitata )
Prajitor Probat, Rasnite Mahlkonig si Bunn
 
Reply
28.01.2019 prajit columbia , costa rica , ethiopia , salvador , papua , kenya , EQ , sweet , chocolat , chic , mexic

Plus sarkis cafe
Prajitor Probat, Rasnite Mahlkonig si Bunn
 
Reply
06.02.2019 prajit brazilia , columbia , costa rica , ethiopia , papua , sweet , chic
Prajitor Probat, Rasnite Mahlkonig si Bunn
 
Reply
11.02.2019 prajit brazilia , columbia , costa rica , ethiopia , papua , mexic , sweet , chic , sarkis mocca , sarkis cafe
Prajitor Probat, Rasnite Mahlkonig si Bunn
 
Reply
13.02.2019 prajit columbia , guatemala , costa rica , ethiopia , papua , kenya , sarkis cafe , sweet
Prajitor Probat, Rasnite Mahlkonig si Bunn
 
Reply
20.02.2019 prajit columbia , guatemala , costa rica , java , sweet , amore , sarkis mocca
Prajitor Probat, Rasnite Mahlkonig si Bunn
 
Reply
25.02.2019 prajit brazilia , columbia , ethiopia , papua , java , sarkis cafe , sweet , amore , sarkis mocca
Prajitor Probat, Rasnite Mahlkonig si Bunn
 
Reply
11.03.2019 prajit brazilia , columbia , guatemala , costa rica , sweet , amore , chic , sarkis mocca .
Imi cer scuze dar vazand ca pe acest forum unii sunt mai interesati DE CAT PRAJESC SI NU DE CE PRAJESC am optat pe varianta de a posta din cand in cand .
Asta este nu toata lumea gandeste pozitiv , unii vor " sa moara capra vecinului " .
Prajitor Probat, Rasnite Mahlkonig si Bunn
 
Reply
18.03.2019 prajit columbia , costa rica , guatemala , papua , java , kenya , sweet , chic , EQ , amore , sarkis cafe , sarkis mocca
Prajitor Probat, Rasnite Mahlkonig si Bunn
 
Reply
20.03.2019 prajit brazilia , columbia , guatemala , java , salvador , chocolat , amore
Prajitor Probat, Rasnite Mahlkonig si Bunn
 
Reply
22.03.2019 prajit columbia , costa rica , ethiopia , java , kenya , amore , sweet , chocolat , EQ , chic , sarkis cafe
Prajitor Probat, Rasnite Mahlkonig si Bunn
 
Reply
26.03.2019 prajit columbia , guatemala , costa rica , java , kenya , sweet , chocolat , amore
Prajitor Probat, Rasnite Mahlkonig si Bunn
 
Reply
01.04.2019 prajit columbia , guatemala , costa rica , ethiopia , kenya , sarkis chic , sarkis cafe
Prajitor Probat, Rasnite Mahlkonig si Bunn
 
Reply
03.04.2019 prajit brazilia , columbia , costa rica , guatemala , ethiopia , java , papua , salvador , kenya , EQ , sweet
Prajitor Probat, Rasnite Mahlkonig si Bunn
 
Reply
15.04.2019 prajit columbia , guatemala , costa rica , java , sarkis cafe , EQ , sweet , chocolat , amore .
Prajitor Probat, Rasnite Mahlkonig si Bunn
 
Reply
27.08.2019 prajit TOATE !!!
I BE BACK
De maine va asteptam acum plec
Prajitor Probat, Rasnite Mahlkonig si Bunn
 
Reply
Buna ziua ,
Deoarece multi dintre Dvs , atunci cand comandati , sunt interesati de data prajirii , am hotarat sa reiau acest obicei , de a posta prajirile .
Incepand de luni 08 mai 2023 voi scrie aici ce prajesc.
Multumesc
Prajitor Probat, Rasnite Mahlkonig si Bunn
 
Reply
Asa cum am promis reincep postarile cu prajitul , astazi , 08.05 prajit amore , sweet , chocolat , columbia , guatemala , brazilia , costa rica , ethiopia
Prajitor Probat, Rasnite Mahlkonig si Bunn
 
Reply
09.05 2023 prajit sweet , next , cafe , kenyia , java , salvador , bolivia , brazilia , columbia si ethiopia
Prajitor Probat, Rasnite Mahlkonig si Bunn
 
Reply
10 Mai , ziua Regelui , prajit amore , eq , chocolat , columbia , costa rica
Prajitor Probat, Rasnite Mahlkonig si Bunn
 
Reply
11.05.2023 prajit sweet , chocolat , classic , guatemala si costa rica
Prajitor Probat, Rasnite Mahlkonig si Bunn
 
Reply
12.05.2023 prajit sweet , ethiopia , bolivia si salvador
Prajitor Probat, Rasnite Mahlkonig si Bunn
 
Reply
15.05.2023 prajit amore , next , cafe , sweet , java , brazilia iar sambata am prajit chocolat , costa rica si columbia
Prajitor Probat, Rasnite Mahlkonig si Bunn
 
Reply
  


Forum Jump:


Browsing: 1 Guest(s)