Hello There, Guest! Login Register

Noua versiune a forumului - probleme, dezbateri, propuneri

Acesta este link-ul de editare a semnaturii - https://www.espressoman.ro/forum/usercp....on=editsig

Mai confirma cineva ca nu merge?
Lelit Bianca, Honne Espressoman Edition, Tamper autonivelare, Vacanta: Kinu M47 + Kompresso
Past: Expobar Brewtus IV, Mahlkonig Vario K30 (in vanzare)

Reply
Aici merge (Firefox, Android)
La Pavoni Europiccola, Kinu M47
(Romanian is not my native language, sorry for my mistakes)

Reply
@Lyvyoo
Ce îmi recomanzi să mai încerc?
În mesajul de eroare pe care l-am precizat anterior apare și IP-ul meu, dacă ajută cu ceva informația. M-am gândit că blochează ceva server-ul, stau prea mult pe forum în ultima perioadă? Big Grin Dar am testat și pe rețeaua locală și pe conexiunea de date mobilă. Am încercat de pe PC(Firefox și Chrome), de pe mobil(ambele variante ale site-ului, pe Chrome, Android). Am șters cookies. Același rezultat.

Reply
Am găsit singur rezolvarea. M-am gândit să caut dacă a mai discutat cineva despre această eroare și aceeași platformă de forum - MyBB. 
​​​​​​Din ce înțeleg e vorba de configurare de la web host-ul forumului, dacă dorești să discuți cu el problema.
Se poate vedea în mesajul 5(și 4 parțial) de aici pe comunitatea MyBB.
Nu i-au plăcut ghilimelele mele. Dar partea interesantă e că ghilimelele au fost acceptate de când am editat semnătura anterior și primeam eroare doar acum în ultimele zile când vream să mai adaug ceva sau să dau preview.

Reply
Am găsit... Trebuie sa modific mod_security din cpanel in OFF. Dar ar trebui sa caut daca are vreo influență negativă asupra securității...
Lelit Bianca, Honne Espressoman Edition, Tamper autonivelare, Vacanta: Kinu M47 + Kompresso

Reply
Salutare.

Am observat ca dupa BF, t versiunea mibila nu mai apare meniul cu News si etc. ci apare linkul cu reduceri care te duce pe prima pagina.

ca sa dau de latest posts, trebuie sa ma duc in browserul mobil si sa aleg -Desktop version, dupa care imi aoare optiunea News.
Iar ca sa pot citi postarile, trebuie sa ma intorc la Mobile version prin debifarea optiunii mai sus amintite.

se poate pune meniul vechi la loc, va rog?
[Image: 4IowV7K.jpg]
Lelit PL162T Bianca + Honne Slim + Kinu M47; AeroPress + Prolex Mini; 
(ex. Lelit PL41TEM, Ascaso i1 Steel, Gaggia Prestige)

Reply
A ramas asa de la black friday si n-am avut timp sa refac codul sursa. Ma ocup ...

Reply

Forum Jump:

Browsing: 1 Guest(s)