Hello There, Guest! Login Register


Monolith Conical MC4

#1
[Image: xEaDJEj.jpg][Image: F8iYxnq.jpg]Salutare,

intra la vanzare rasnita de la Kafatek, cutitele conice, MC4.
Upgrade -  cutitele TiN.
Woodcap-ul ramane cu Flat Max-ul.

A fost folosita in regim casnic, 2 cafele/zi, in ultimele 6 luni.
Motiv vanzare - upgrade la Flat Max.

Pret - 9500 lei. 
Livrare personala in Bucuresti.
La Marzocco GS3 MP, La Marzocco Lux D, Monolith Flat Max, Bravo Tools, Been Celar Glass Weber Workshop,  Duomo the 8, Flair Signature Pro, Kinu M47 Phoenix, Brewista Artisan Kettle, Brewista Smart Scale, Acaia Lunar
 
Reply
#2
Salutare, ai folosit-o si pentru filtru? cum se comporta?
Rasnita: Eureka Mignon Specialita / Kinu M47 Phoenix
Espressor: Ambient Espresso Minima (ex-Lelit PL82T)
 
Reply
#3
Salut, nu, nu am folosit-o. A fost folosit exclusiv pentru espresso.
Stiu ca este capabila de filtru, plaja de rasnire este foarte larga.

UP!

Tinand cont ca este o investitie importanta pentru oricare dintre noi, rasnita se poate testa, verifica in prealabil, iar daca nevoile sunt satisfacute se poate face achizitia. Termenii se pot discuta punctual.
La Marzocco GS3 MP, La Marzocco Lux D, Monolith Flat Max, Bravo Tools, Been Celar Glass Weber Workshop,  Duomo the 8, Flair Signature Pro, Kinu M47 Phoenix, Brewista Artisan Kettle, Brewista Smart Scale, Acaia Lunar
 
Reply
#4
In banii astia e si weber key cu tot cu taxe. Tot cutite conice dar mai mari de 83
Cati ani are rasnita?
 
Reply
#5
Probabil ca sunt și altele și mai bune și mai ieftine. Momentan asta am.
Are 6 luni.
La Marzocco GS3 MP, La Marzocco Lux D, Monolith Flat Max, Bravo Tools, Been Celar Glass Weber Workshop,  Duomo the 8, Flair Signature Pro, Kinu M47 Phoenix, Brewista Artisan Kettle, Brewista Smart Scale, Acaia Lunar
 
Reply
#6
Bump!
9000 lei, cutie completa.
Timpul de așteptare mediu pe Kafatek este de app 6 luni. Aceasta este disponibilă acum!!
La Marzocco GS3 MP, La Marzocco Lux D, Monolith Flat Max, Bravo Tools, Been Celar Glass Weber Workshop,  Duomo the 8, Flair Signature Pro, Kinu M47 Phoenix, Brewista Artisan Kettle, Brewista Smart Scale, Acaia Lunar
 
Reply
#7
Vad ca nu e inchis topicul...daca mai e valabil anuntul sunt interesat.
Now: DC Studio / DC Mini, Weber EG-1 v2, Compak F8, Bravo Tools, Airscape
Past: Lelit, Compak E8, Kinu M47
 
Reply
#8
Salutare!
Mea culpa.
Rasnita a fost vanduta in afara forumului.

Se poate inchide, multumesc de gazduire.
La Marzocco GS3 MP, La Marzocco Lux D, Monolith Flat Max, Bravo Tools, Been Celar Glass Weber Workshop,  Duomo the 8, Flair Signature Pro, Kinu M47 Phoenix, Brewista Artisan Kettle, Brewista Smart Scale, Acaia Lunar
 
Reply
  


Forum Jump:


Browsing: 1 Guest(s)