Hello There, Guest! Login Register


Mahlkonig Vario Home

#1
Vand Mahlkonig Vario Home , stare excelenta, fabricata in 2015, 1 espresso pe zi, varianta cu suport portafiltru metalic
1100 lei


Attached Files Thumbnail(s)
                       
VBM Domobar Super Electronic, Bentwood Vertical, Matrix Shower, 18g VST, Normcore Tamper, Felicita Arc
 
#2
Foarte buna rasnita!
Merită banii  26
 
#3
(16-12-2017, 18:28)Ratonul Wrote: Vand Mahlkonig Vario Home , stare excelenta, fabricata in 2015, 1 espresso pe zi, varianta cu suport portafiltru metalic
1100 lei

Salut!
Mai este de actualitate anuntul?
Apropos, de ce o vinzi? Mai precis, ce anume te-a decis sa faci upgrade?
Lelit PL81T+Ascaso Precision Competition Filter+tamper Lelit PL100+nivelator Lelit PL121, Baratza Sette 270 [b]Wi [/b]și Ascaso iSteel I1, separat și Bialetti Fiametta+Hario Skerton
 
#4
(23-12-2017, 16:57)laurstef Wrote:
(16-12-2017, 18:28)Ratonul Wrote: Vand Mahlkonig Vario Home , stare excelenta, fabricata in 2015, 1 espresso pe zi, varianta cu suport portafiltru metalic
1100 lei

Salut!
Mai este de actualitate anuntul?
Apropos, de ce o vinzi? Mai precis, ce anume te-a decis sa faci upgrade?

Salut. De actualitate. O vând pentru că teoretic am făcut upgrade(sette 270w). În ceașcă nu simt diferențe(încă).
VBM Domobar Super Electronic, Bentwood Vertical, Matrix Shower, 18g VST, Normcore Tamper, Felicita Arc
 
#5
ok. am inteles, dar diferenta de pret e in favoarea vario deci ?  .....

zici ca 270 -ul e mai rasarita ?
 
#6
(16-12-2017, 18:28)Ratonul Wrote: Vand Mahlkonig Vario Home , stare excelenta, fabricata in 2015, 1 espresso pe zi, varianta cu suport portafiltru metalic
1100 lei

salut,

mai este valabil anuntul. Ce numar de telefon ai?
Rancilio Silvia, Eureka Specialita
 
#7
Valabil
VBM Domobar Super Electronic, Bentwood Vertical, Matrix Shower, 18g VST, Normcore Tamper, Felicita Arc
 
#8
Salutare si la multi ani!
Daca mai ai rasnita Vario, ti-as lua-o eu, cu 1000. E un prag psihologic la mine, si inclin sa cred ca e un pret corect. Concluzionez ca si tu ai luat-o second... 
Daca esti de acord, as vrea sa o si probez, de preferat pe sculele tale. La mine e un pic complicat, sunt in renovare, espressorul e undeva intr-un morman de cutii. 
Daca tot te prind, as vrea sa imi povestesti un pic si de modarea cu PID chinezesc la Gaggia Classic, daca merita si cum/cine ti-a facut-o. 

Toate bune, 
Bogdan.
La Pavoni Europiccola 2006 | NAKED Profiling Kit | IMS all the way | Arco (de vanzare) | Baratza Sette 270 v2 | Brewista Smart Scale 1 | Concept-Art tampers | To be continued...
 
#9
Vanduta cu 1000 lei. 
Multumesc, se poate inchide.
VBM Domobar Super Electronic, Bentwood Vertical, Matrix Shower, 18g VST, Normcore Tamper, Felicita Arc
 
  


Forum Jump:


Browsing: 1 Guest(s)