Hello There, Guest! Login Register


Lelit PL41TEM PID + râșnița Lelit PL43MM

#1
Vand Lelit PL41TEM PID + râșnița Lelit PL43MM cumparate prin intermediul acestui forum direct de la importator. Sunt in stare excelenta. Nu au fost folosite decât puțin. Doar pentru mine si soția mea de dim. 2-3 espresso pe zi. Curățate si grup si tot aparatul la fiecare săptămana. Râșnița la fel nu stiu daca au trecut prin ea mai mult de 6 kg de cafea in total. Nu ii mai văd rostul in casa și atunci ma gândesc sa le vând. Cadou tamper inox Lelit, sita oarba pentru backflush, si la râșnița recipient mare si unul mic cadou. Pachetul nou costa 2900 lei eu vreau pe ele 1900. Am factura si cutie la ele. Se pot vedea si testa in Constanta sau ramburs cu verificare colet in țara. 0xxxxxxxxx
Expobar Brewtus IV, Hedone Honne Slim 2020, Concept Art Dinamometric Tamper, OCD leveler VST 15g/18g ridgeless, IMS competition screen, Motta Europa 50cl
 
#2
Salut! Mai sunt in garantie?
Lelit 41TEM, Lelit PL043MMI, tamper Lelit 57mm
 
#3
Nu m am uitat pe factura. E in cutie sus in pod. O sa ma uit mâine pe ea si revin. Cred ca sunt incă in garanție. Dar sunt practic folosite oricum decât foarte puțin. Daca esti din Constanta le poți Vedea si convinge. Dupa ce revin mâine cu factura daca esti interesat pot trimite si fotografii la cerere fara probleme. Ms
Expobar Brewtus IV, Hedone Honne Slim 2020, Concept Art Dinamometric Tamper, OCD leveler VST 15g/18g ridgeless, IMS competition screen, Motta Europa 50cl
 
#4
Ok, multumesc frumos pentru raspuns. Cand au fost cumparate? Cred ca ar trebui postate si aici niste poze cu ele.
Lelit 41TEM, Lelit PL043MMI, tamper Lelit 57mm
 
#5
Salut Cristian. Ai mesaj privat.
Expobar Brewtus IV, Hedone Honne Slim 2020, Concept Art Dinamometric Tamper, OCD leveler VST 15g/18g ridgeless, IMS competition screen, Motta Europa 50cl
 
#6
Update de preț si INFO. Ultimul preț urgent 1650 lei ambele. produse. Cumpaate in Aprilie 2014 direct de la importator prin intermediul forumului deci mai au garanție pana in Aprilie 2016. Poze la cerere. 0xxxxxxxxx
Expobar Brewtus IV, Hedone Honne Slim 2020, Concept Art Dinamometric Tamper, OCD leveler VST 15g/18g ridgeless, IMS competition screen, Motta Europa 50cl
 
#7
Pachetul a ajuns la noul posesor (me) cu multumirile de rigoare cate fostul posesor Smile
 
#8
Postul se poate șterge. Mulțumesc frumos !
Expobar Brewtus IV, Hedone Honne Slim 2020, Concept Art Dinamometric Tamper, OCD leveler VST 15g/18g ridgeless, IMS competition screen, Motta Europa 50cl
 
  


Forum Jump:


Browsing: 1 Guest(s)