Hello There, Guest! Login Register


Lelit MaraX sau HX E61

#1
Salut. Vinde careva unul dintre aparatele acestea? Mersi
Rocket R58 - Flow Control + G-iota DF64 + Eureka Atom 75; 1zpresso K-Max, Kettle Klarstein, Flair Pro
 
Reply
#2
Din pacate nu ma inteleg cu bugetul si trebuie sa renunt. Se poate inchide
Rocket R58 - Flow Control + G-iota DF64 + Eureka Atom 75; 1zpresso K-Max, Kettle Klarstein, Flair Pro
 
Reply
#3
“bugetul”…
Stie ca asa ii spui?
PL41TEM, Eureka Mignon Specialita, M47 Phoenix, ibric, AeroPress, Kompresso... and V60/Hario Buono
 
Reply
#4
Mihai, am râs vreo 10 minute de m-a luat durerea de burtă.

Așa ceva? [Image: emoji23.png]
Lelit PL41LEM + Ascaso, Bialetti Venus 6, Bialetti Preziosa, Kinu M47 Classic
 
Reply
#5
Pai nah, si eu am tot avut discutii cu “bugetul”. Si inca mai am pe tema espressorului.
PL41TEM, Eureka Mignon Specialita, M47 Phoenix, ibric, AeroPress, Kompresso... and V60/Hario Buono
 
Reply
#6
[Image: DHuk7Cd.jpg]
 
Reply
#7
Nu rade. Am trăit-o first hand. Am mers la cineva și ma ruga frumos sa nu mentionez cât este diferența de la ce vindea și upgrade-ul făcut
Espressor: Lelit Bianca / Gaggia Classic 2017 | Past: Lelit Mara / Nuova Simonelli Oscar II / Lelit PL41TEM
Rasnita:  Kopi Deva / Lelit PL72 William / Kinu M47 / Arco 2 in 1
 
Reply
#8
Oare de unde se trage frica asta, ij legatura cu bugetul, rog un psiholog Big Grin
Espressor: Lelit PL41TEM ,  Rasnita: Baratza Sette 270wi, Sita : Ascaso 
 
Reply
#9
E fix la fel din direcția opusa. Oare știi exact cât a costat perechea x de pantofi sau rochia y? Nu mai vorbesc de o grămadă de substanțe vândute, practic, la gram la mare preț (parfum, rimel, creme de habar n-am ce, etc)
Espressor: Lelit Bianca / Gaggia Classic 2017 | Past: Lelit Mara / Nuova Simonelli Oscar II / Lelit PL41TEM
Rasnita:  Kopi Deva / Lelit PL72 William / Kinu M47 / Arco 2 in 1
 
Reply
#10
Pai nu mai bine ne am intelege nevoile reciproc, propun o vizita la psiholog in cuplu Big Grin sa ne expunem temerile si sa ni le r3zolve Smile)) decat sa pacalim all the time bugetul, noi sau ele..
Sa nu intelegeti gresit si eu patesc la fel Big Grin si cand ma prinde imi zice : de ce nu mi ai zis ca acceptam Big Grin sau asta eate doar sa cazi in plasa Smile) (
Espressor: Lelit PL41TEM ,  Rasnita: Baratza Sette 270wi, Sita : Ascaso 
 
Reply
  


Forum Jump:


Browsing: 1 Guest(s)