Hello There, Guest! Login Register

Lelit Diana PL60R1

Vă salut. Sunt in procesul de achiziționare a unui espressor manual și a unei râșnițe.
Am găsit pe Olx o ofertă pentru Lelit Diana PL60R1 la prețul de 2330 Ron. Tot pe Olx este un Lelit PL42EMI nou la 1999 Ron. Nu știu ce hotărâre să iau.
Sunt utilizator casnic și obișnuiesc să consum in familie 6 espresso pe zi. Acum utilizez un DeLonghi Magnifica S.
Aș aprecia de asemenea dacă mi-ați face recomandări în ceea ce privește achiziționarea unui espressor și a unei rănițe in 3000-3500 Ron. Sunt atras de Eureka Mignon Manuale. Vă mulțumesc.

Reply
Salut! Neapărat studiază reducerile primite de la lelit prin intermediul forumului. Nu te mai uita pe olx.

Spor!
Lelit PL41EM/ROCKET FAUSTO/Hario V60/AeroPress/Klarstein Kettle/Hario Skerton/PL043MMI/KRIBLI-GRABLI

Reply
Mulțumesc pentru sfat. Oricum eram extrem de reticent in ceea ce privește achiziția unui espressor utilizat de pe Olx. Aparatul Lelit PL42 EMI este in schimb vândut pe Olx, la prețul de1999 Ron negociabil de către importatorul Lelit in România, SILMAR2000.

Reply
https://www.espressoman.ro/reduceri-la-e...i-rasnite/
Vezi aici. Pentru 200lei în plus îți cumperi tem
Lelit PL41EM/ROCKET FAUSTO/Hario V60/AeroPress/Klarstein Kettle/Hario Skerton/PL043MMI/KRIBLI-GRABLI

Reply
Mulțumesc mult.

Reply

Forum Jump:

Browsing: 1 Guest(s)