Hello There, Guest! Login Register


Kinu M47 Phoenix

#1
De vânzare : râșniță Kinu M47 Phoenix. Cumpărată prin comanda de grup Espressoman în luna iulie anul trecut, râșnița a fost folosită ocazional într-o locație de vacanță, măcinându-se în total 5 punguțe de cafea a câte 250 g fiecare. Funcționează impecabil.
Pret (fix) de vânzare : 500 lei, transportul în sarcina cumpărătorului.
 ECM Classika Pid / Aram Espresso Maker / G-iota + SSP MP /  Kinu M47 Classic / Acaia Lunar / Bravo Tools / Aram Ultimatum Tamper / Fellow Stagg EKG / BPlus Stirrer / DUOMO The Eight ||
  Past : Lelit PL81T / Lelit Mara X / Niche Zero ||
  
 
#2
o cumpar eu, multumesc!


Sent from my iPhone using Tapatalk
#Faema E61 Legend #Olympia Cremina 67 #LaPavonis #LaPeppina # Gaggia Mini #Aeropress #Mythos 1 #Niche Zero #Kinu Classic M47 | ex: #Expobar Brewtus #BFC # Gaggia Classic
 
#3
[Image: msKFH6W.jpg]
 ECM Classika Pid / Aram Espresso Maker / G-iota + SSP MP /  Kinu M47 Classic / Acaia Lunar / Bravo Tools / Aram Ultimatum Tamper / Fellow Stagg EKG / BPlus Stirrer / DUOMO The Eight ||
  Past : Lelit PL81T / Lelit Mara X / Niche Zero ||
  
 
#4
Smile)))))) that was fast
Espressor: Lelit Bianca / Gaggia Classic 2017 | Past: Lelit Mara / Nuova Simonelli Oscar II / Lelit PL41TEM
Rasnita:  Kopi Deva / Lelit PL72 William / Kinu M47 / Arco 2 in 1
 
#5
eram cu mana pe butonSmile
#Faema E61 Legend #Olympia Cremina 67 #LaPavonis #LaPeppina # Gaggia Mini #Aeropress #Mythos 1 #Niche Zero #Kinu Classic M47 | ex: #Expobar Brewtus #BFC # Gaggia Classic
 
#6
Scuze de off topic, domnilor, dar - asa cum spunea si colegul @vlaicu mai sus - cred ca este cea mai rapida tranzactie din forum, sigur cea mai rapida vazuta de mine  Smile .
Lelit PL72 William, Lelit PL92T Elizabeth, Kinu Phoenix
 
#7
@bogono, de curiozitate, vad ca mai ai una in semnatura. Nu e treaba mea, clar, dar faci colectie? stiu ca pe forum mai era un espresoman dornic sa-si insuseasca una si care asteapta dupa fabrica.
Espressor: Lelit Bianca / Gaggia Classic 2017 | Past: Lelit Mara / Nuova Simonelli Oscar II / Lelit PL41TEM
Rasnita:  Kopi Deva / Lelit PL72 William / Kinu M47 / Arco 2 in 1
 
#8
Smile)nu colectie. e pentru birou!
#Faema E61 Legend #Olympia Cremina 67 #LaPavonis #LaPeppina # Gaggia Mini #Aeropress #Mythos 1 #Niche Zero #Kinu Classic M47 | ex: #Expobar Brewtus #BFC # Gaggia Classic
 
#9
E perfecta pentru birou. N-ai zgomot și ai rezultate remarcabile. Sa o folosesti cu placere.
Espressor: Lelit Bianca / Gaggia Classic 2017 | Past: Lelit Mara / Nuova Simonelli Oscar II / Lelit PL41TEM
Rasnita:  Kopi Deva / Lelit PL72 William / Kinu M47 / Arco 2 in 1
 
#10
multam, zgomotul este motivul principal, momentan am un mazzer modat singledose si sperie colegeleSmile
#Faema E61 Legend #Olympia Cremina 67 #LaPavonis #LaPeppina # Gaggia Mini #Aeropress #Mythos 1 #Niche Zero #Kinu Classic M47 | ex: #Expobar Brewtus #BFC # Gaggia Classic
 
#11
Tranzactie finalizata la mai putin de 1 minut de la postarea anuntului !
Ii doresc colegului nostru @bogono ca el si cei/cele de la birou sa se bucure de calitatea macinăturii obtinută cu Kinu M47 Phoenix.
Râsnița a fost vândută cu pretul cerut.
Multumesc pentru găzduire.
Se poate închide.
 ECM Classika Pid / Aram Espresso Maker / G-iota + SSP MP /  Kinu M47 Classic / Acaia Lunar / Bravo Tools / Aram Ultimatum Tamper / Fellow Stagg EKG / BPlus Stirrer / DUOMO The Eight ||
  Past : Lelit PL81T / Lelit Mara X / Niche Zero ||
  
 
  


Forum Jump:


Browsing: 1 Guest(s)