Hello There, Guest! Login Register


Kettle Hario 0.8l electric NOU

#1
se vinde Kettle Hario 0.8l electric NOU

pret: 380 lei

contact: 0740661150


Attached Files Thumbnail(s)
   
SanRemo OPERA, Mahlkonig K30 Vario...
 
#2
Salut. Scuze ca intreb si eu asa: ce este acesta?
Lelit PL41TEM ( PF+PF naked/Sita dubla Ascaso Precision Competition) + Lelit PL043MMI /
Gaggia Evolution ( PF+PF naked/Sita single+dubla IMS)+ Ascaso I-mini I2
 
#3
Un fierbator electric, ce il face deosebit este gatul acela ingust in forma de S, care permite un control precis al infuziei.
Si faptul ca ia apa de jos, chiar de la nivelul incalzitorului, nu se mai pierde caldura prin prelingerea ei pe un perete rece, ca sa ajunga la ciucul din partea de sus, cum are o cana normala.

Mi-ar place si mie sa gasesc un asemenea vas la un pret mai omenesc, care sa nu fie influentat de "firma", dar par sa fie o raritate.
 
#4
(20-04-2017, 13:43)renatoa Wrote: Un fierbator electric, ce il face deosebit este gatul acela ingust in forma de S, care permite un control precis al infuziei.
Si faptul ca ia apa de jos, chiar de la nivelul incalzitorului, nu se mai pierde caldura prin prelingerea ei pe un perete rece, ca sa ajunga la ciucul din partea de sus, cum are o cana normala.

Mi-ar place si mie sa gasesc un asemenea vas la un pret mai omenesc, care sa nu fie influentat de "firma", dar par sa fie o raritate.

Iti multumesc .
Lelit PL41TEM ( PF+PF naked/Sita dubla Ascaso Precision Competition) + Lelit PL043MMI /
Gaggia Evolution ( PF+PF naked/Sita single+dubla IMS)+ Ascaso I-mini I2
 
#5
pret nou: 350 lei

contact: 0740661150
SanRemo OPERA, Mahlkonig K30 Vario...
 
#6
Preț: 350 lei

Contact: 0740661150
SanRemo OPERA, Mahlkonig K30 Vario...
 
#7
Salut,

Incearca si pe olx.

Info in plus:
De aprox 2-3 luni modelul de mai sus nu se mai importa in romania doar pe cel cu temp. variabil la pret dublu. Insa este cerere mare pe piata pentru acest model... deci in momentul de fata oferta este imbatabila! 

Bafta!
--Only God Can Judge Me--
 
 
  


Forum Jump:


Browsing: 1 Guest(s)