Hello There, Guest! Login Register


Garnituri Cafelat, comanda de grup

Ohooo...mi se face si rusine... Blush ...ok...ok...
Bosco P - Honne S / LM Micra - Pico / Pavoni Expo - Niche Zero / Baratza ESP / C40 MK III / Gene CBR 101 ...
 
[Image: c0d940374bccec866a46eba1920d01fe.jpg]

cursul a fost 4.73, transportul de 34 EUR l-am impartit in functie de nr de produse.
va rog sa verificati sumele de plata
pt cei din bucuresti care au de plata sub 50 lei, imi puteti plati cand veniti sa luati produsele
pt cei toti din tara si pt cei din bucuresti care au peste 50 lei, va transmit detaliile de plata pe PM, dupa ce imi confirmati suma din tabel
rog un coleg din Bucuresti sa preia de la mine produsele de expediat in tara
daca nu se gaseste nimeni (desi nu cred sa fie cazul), voi trimite eu coletul catre KrissKros la Ploiesti (s-a oferit sa ajute pe thread)
Vesuvius Evo Leva + Bentwood Vertical 63, Pullman BigStep Custom 54.9mm, Lunar 2021, V60/Orea/April Brewer, Pearl 2021, Cafflano Kompresso+Kinu M47
 
Daca mai ramane vreo garnitura pot sa o iau eu.

E ok suma pentru mine .

Merci
Expobar Brewtus IV, Fiorenzato F64e, Tamper Motta,ex.Vibiemme Domobar Lever, ex.Gaggia Espresso Pure, ex Mazzer Super Jolly,ex.La Cimbali Cadet
 
pai ne-am chinuit pana acum sa le impartim pe-astea si tu mai vrei una?  Smile

vorbeste cu cei care au ramas cu 3, in afara de Levo, pe el l-am impozitat destul
dar sa-mi spuneti, ca sa modific lista de plata
Vesuvius Evo Leva + Bentwood Vertical 63, Pullman BigStep Custom 54.9mm, Lunar 2021, V60/Orea/April Brewer, Pearl 2021, Cafflano Kompresso+Kinu M47
 
O las pe data viitoare.

Nu mai schimbam nimic.

Multumesc
Expobar Brewtus IV, Fiorenzato F64e, Tamper Motta,ex.Vibiemme Domobar Lever, ex.Gaggia Espresso Pure, ex Mazzer Super Jolly,ex.La Cimbali Cadet
 
...Pai ...confirm suma din tabel... Smile ...
Bosco P - Honne S / LM Micra - Pico / Pavoni Expo - Niche Zero / Baratza ESP / C40 MK III / Gene CBR 101 ...
 
Confirm si eu suma. Multumesc.
Acasa: Expobar Brewtus IV,  K30 Vario sh, Duomo Eight, Bravo Distributor & Tamper, Tampercube, Acaia Lunar, site VST, IMS
In deplasare: Kinu M47, filtre Kalita
 
eu nu confirm nimic, da' platesc. Smile
Expobar Leva DB pompa rotativa, Mühle M68, Mazzer Major, Huky 500
Home coffee roasting is as fun and easy, or as exacting and technical, as you want to make it.
 
OK si la mine suma...
LMLM (slayer mod) + Bentwood | Hario V60/Nel Drip+Aergrind
(ex: Brewtus IV, Lelit PL41EM, Gaggia Gran Style, Honne, Kinu M47, Sette 270Wi, Porlex)
 
Ok suma, astept pm. Multumiri!
Honne, Wilfa Uniform + SSP, Aergrind, Bezzera Aria
 
Daca e vreun coleg din Bucuresti care are un oficiu postal aproape de casa si e dipus sa ma ajute sa intru in posesia garniturilor il rog sa ma contacteze pe mesaje private. Gracias.
 
Si pentru mine este ok. Multumesc.
Quick Mill Vetrano 2B, Eureka Olympus KRE, Tamper Torr (flat&convex), site VST, site IMS, pitcher ILLY, OCD v1, Gene Cafe CBR-101, Hottop KN-8828P-2K
 
(31-10-2017, 18:46)dev Wrote: Daca e vreun coleg din Bucuresti care are un oficiu postal aproape de casa si e dipus sa ma ajute sa intru in posesia garniturilor il rog sa ma contacteze pe mesaje private. Gracias.

si eu am nevoie de asa ceva... Sad
Expobar Leva DB pompa rotativa, Mühle M68, Mazzer Major, Huky 500
Home coffee roasting is as fun and easy, or as exacting and technical, as you want to make it.
 
Pentru 1 garnitura de 8 si sita de dus este ok suma.
Astept pm.

Multumesc
 
Fane si Dev, va trimit eu garniturile prin posta, banuiesc ca e ok daca le pun in plicuri pt transport.

Sent from my Moto G (4) using Tapatalk
Honne, Wilfa Uniform + SSP, Aergrind, Bezzera Aria
 
ok
Expobar Leva DB pompa rotativa, Mühle M68, Mazzer Major, Huky 500
Home coffee roasting is as fun and easy, or as exacting and technical, as you want to make it.
 
E foarte ok. O sa trimit la @vladdooo si banii pentru scrisoare recomandata.
 
Ok, dev si Fane, ne auzim cand ridic garniturile, sa imi trimiteti adresele prin pm. Ok, Dev, trimit recomandata. Parca mai am niste plicuri cu burduf, sa ma uit maine la birou.

Sent from my Moto G (4) using Tapatalk
Honne, Wilfa Uniform + SSP, Aergrind, Bezzera Aria
 
Cineva dispus sa trimita la Cluj 3 garnituri?
LMLM (slayer mod) + Bentwood | Hario V60/Nel Drip+Aergrind
(ex: Brewtus IV, Lelit PL41EM, Gaggia Gran Style, Honne, Kinu M47, Sette 270Wi, Porlex)
 
Pai daca tot ajung la posta, ma ocup eu.

Sent from my Moto G (4) using Tapatalk
Honne, Wilfa Uniform + SSP, Aergrind, Bezzera Aria
 
Super, mulțumesc frumos
LMLM (slayer mod) + Bentwood | Hario V60/Nel Drip+Aergrind
(ex: Brewtus IV, Lelit PL41EM, Gaggia Gran Style, Honne, Kinu M47, Sette 270Wi, Porlex)
 
Departed Facility in BUDAPEST - HUNGARYBUDAPEST - HUNGARY02:00
Vesuvius Evo Leva + Bentwood Vertical 63, Pullman BigStep Custom 54.9mm, Lunar 2021, V60/Orea/April Brewer, Pearl 2021, Cafflano Kompresso+Kinu M47
 
...Pai ... eu am achitat ... Cool ... multumesc frumos Vlad , pentru intregul efort si perfecta implicare ...si de data aceasta... Cool ...
Bosco P - Honne S / LM Micra - Pico / Pavoni Expo - Niche Zero / Baratza ESP / C40 MK III / Gene CBR 101 ...
 
Levo, daca ai nevoie, dupa ce ridic garniturile de la vladdooo, la Campulung pot trimite in multe feluri, prin posta, curier sau prin cineva, cu cea mai mare placere. Eu chiar ma mandresc ca sunt campulungean Smile si mai stiu oameni care ajung destul de des acolo. Eu ajung mai mult vara Smile

KrisssKros, daca ai nevoie sa trimit la Ploiesti, da-mi un mesaj.
Honne, Wilfa Uniform + SSP, Aergrind, Bezzera Aria
 
@cradun

   
- Ahaaa...ma bucur sa aflu ... Smile ...pai , ...cum crezi ca este mai bine si mai lejer pentru tine ( ...pe mine ma cunosc toti curierii , responsabili de livrarile din zona mea , dar Posta RO ... probabil ca - daca stii unde este... Big Grin ...sigur ai sa ma intelegi , de ce fug de ea... Sleepy ... ( mai lucreaza doar o pers. in varsta acolo , lenta si comunista...)

         Pai ..n-am stiut ...dar incepand din primavara , te astept cu drag la un spritz / cafea la foisor... Big Grin ...
Bosco P - Honne S / LM Micra - Pico / Pavoni Expo - Niche Zero / Baratza ESP / C40 MK III / Gene CBR 101 ...
 
Multumesc pentru invitatie, de abia astept! Trimit la Campulung prin Fan Curier, atunci, daca nu prind un drum acolo al vreunui cunoscut curand.
Honne, Wilfa Uniform + SSP, Aergrind, Bezzera Aria
 
daca nu deranjeaza eu as prefera curier, are serviciu door to door (nu trebuie sa ne mutam fundurile pana la posta) si posibilitatea achitarii transportului la destinatie.
Expobar Leva DB pompa rotativa, Mühle M68, Mazzer Major, Huky 500
Home coffee roasting is as fun and easy, or as exacting and technical, as you want to make it.
 
Am platit.
Multumesc!
La Marzocco GS3, Expobar Brewtus Flow Control, Mazzer Kony E, Mazer Major, Acaia scales, Bravo Tools, Duomo, Kribli
Brew/altele: Baratza Forte BG, Comandante C40 MK3, Kinu M47, Kruve, C. Kompresso, V60, Kalita, Aeropress, French Press
 
Am facut transferul.
Multumesc
 
Daca cineva a ramas cu garnituri de 8,5 si ii trebuie de 8 poate face schimb cu mine...una sau doua as putea sa schimb.
Mazzer Major RPM variabil || San Marco Flexa cu DC brew boiler
 
  


Forum Jump:


Browsing: 2 Guest(s)